kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۲۸۰۰
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
 
 
 
 
 
با تعریف ده‌ها پروژه توسعه کمی و کیفی در گروه بزرگ فولاد مبارکه، ظرفیت اشتغال پایدار 1100 نفر از جوانان کشور فراهم شد.
مدیرعامل فولاد مبارکه با اعلام این خبر در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد عنوان کرد: بدون شک یکی از امید‌بخش‌ترین خبرهایی که می‌تواند برای قشر جوان تحصیلکرده، نویدبخش آینده‌ای روشن باشد اشتغال در یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی ایران است.
فولاد مبارکه به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد در شمال آفریقا و غرب آسیا، یک مجموعه صنعتی مقتدر و پیشرو در ایران عزیز اسلامی به‌شمار می‌آید که همواره بخش بزرگی از موفقیت‌هایش را مرهون کارکنان متخصص و متعهد خود است.
طیب‌نیا افزود: با آغاز بکار دولت سیزدهم و مدیریت جدید فولاد مبارکه، یکی از شعارهای اصلی ما ارتقای «نیروی انسانی» به «سرمایه انسانی» معرفی شد؛ موضوعی که حامل پیام مهمی از سوی این قطب صنعتی و اقتصادی کشور برای جامعه بود. 
وی خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه براساس روال برنامه‌ریزی شده خود، هر سه سال یک بار اقدام به جذب جوانان تحصیلکرده و جویای شغل می‌نمود، اما امسال با اعلام شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» از سوی مقام معظم رهبری، تصمیم گرفتیم با لبیک به این رویکرد معظم‌له و عنایت به ظرفیت‌های تعریف‌شده، فراخوان استخدام گسترده فولاد مبارکه یک سال زودتر از موعد مقرر صورت گیرد.
محمدیاسر طیب‌نیا در ادامه، با اعلام خبر فراخوان عمومی استخدام فولاد مبارکه در هفته پیش‌رو عنوان کرد: فولاد مبارکه همواره در عرصه‌های گوناگون مسئولیت‌های اجتماعی، نقش درخشان ایفا کرده است. یکی از این عرصه‌ها، در کنار امر مقدس تولید و خودکفایی کشور، ایجاد فرصت‌های برابر و عادلانه برای اشتغال نسل جدید در جبهه صنعتی فولاد مبارکه بوده است. قطعا یکی از موقعیت‌هایی که همواره موجب مسرت و امیدواری نسل جوان می‌شود خبر ایجاد ظرفیت‌های اشتغال بوده و ثمره ارزشمند آن رهایی از آسیب‌های اجتماعی و بیکاری است.
طیب‌نیا همچنین افزود: یکی از دلایل تاکید ما بر تسریع انجام پروژه‌های توسعه، علاوه بر گسترش تولید، توجه به موضوع افزایش ظرفیت‌های اشتغال بوده است.
وی در ادامه گفت: آزمون استخدامی پیش‌رو با جذب 1100 نفر در رده‌های اپراتوری و کارشناسی، یکی از کم‌نظیرترین آزمون‌های استخدام در تاریخ فولاد مبارکه و بخش خصوصی کشور از حیث تعداد نفرات مورد نیاز خواهد بود، به‌طوری‌که می‌توان این آزمون را بزرگ‌ترین آزمون استخدام بخش خصوصی کشور دانست.
مدیرعامل فولاد مبارکه با اذعان به این موضوع که خبر فراهم شدن زمینه اشتغال قطعا امید را به جامعه تزریق خواهد کرد، تصریح نمود:‌ فولاد مبارکه همواره کوشیده بدنه سرمایه انسانی خود را از جوانان متخصص و متعهدی تشکیل دهد که کار را جوهره شرافت خود می‌دانند و اشتغال در این شرکت را نه صرفا محلی برای تأمین معیشت، بلکه بستری برای خدمت به کشور و شکوفایی استعدادهای خود قلمداد می‌کنند؛ البته متقابلا مدیریت سازمان نیز متعهد است زمینه بروز استعداد و خلاقیت جوانانی که دل در گروی خدمت به ایران عزیز دارند را فراهم سازد.
طیب‌نیا با اشاره به برگزاری آزمون استخدام بر اساس استانداردها توسط دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور حفظ سلامت فرایند جذب، افزود: در آزمون مذکور، تمام تلاش همکاران ما در بخش‌های مختلف بر حفظ سلامت این فرایند متمرکز است تا با رعایت عدالت، همه واجدین شرایط بتوانند در این آزمون شرکت کنند.
مدیرعامل فولاد مبارکه در پایان، ضمن دعوت از جوانان برای حضور در این رقابت، ابراز امیدواری کرد در این دوره نیز همانند سال‌های گذشته، فرایند استخدام محملی برای افزایش امید و انگیزه در جامعه باشد.
گفتنی است جزئیات فراخوان عمومی استخدام فولاد مبارکه در هفته پیش‌رو از طریق وب‌سایت این شرکت و روزنامه‌های کثیرالانتشار اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: