kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۲۶۹۸
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
 
 
 
وزیر ورزش و جوانان به شرایط تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی فوتبال به میزبانی قطر اشاره کرد و گفت: با دستور رئیس‌جمهور به وزیر خارجه در این زمینه، ۱۵ آبان ماه به همراه ۶ وزیر مهمان امیرعبداللهیان هستیم.
سید حمید سجادی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیئت دولت در گفت‌و‌گو با خبرنگاران درباره تکلیف زمان انتخابات برخی فدراسیون‌هایی که به حالت سرپرستی اداره می‌شوند، گفت که این مسئله هیچ مشکلی ندارد و کم نظیر نیست و گاهی پیش می‌آید. قبل از اینکه ما بیاییم، یکی دو فدراسیون مثل ژیمناستیک اختلاف داشتند. شاید برخی بخواهند ژیمناستیک تعطیل شود، ولی ما که نمی‌خواهیم این فدراسیون تعطیل شود و برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا مجامع آن برگزار شود.
وی ادامه داد: یک‌سال است که ایمیل فدراسیون ژیمناستیک دست فدراسیون یا وزارت ورزش نیست و رئیس‌قبلی این ایمیل که محل مکاتبه با فدراسیون جهانی است را نمی‌دهد و گفته هر کاری می‌خواهید، بکنید. اما در حال برنامه‌ریزی هستیم که انتخابات فدراسیون‌ها را برگزار کنیم. فکر می‌کنم در اسفند انتخابات سه تا چهار فدراسیون را برگزار می‌کنیم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: باید شرایط برای برگزاری انتخابات در پایان دوره ریاست یک فرد فراهم شود، به عنوان نمونه، نتیجه صلاحیت نامزدها تا اعلام نشود نمی‌توان انتخابات را برگزار کرد.
سجادی به شرایط تیم ملی فوتبال ایران در آستانه مسابقات جام جهانی پرداخت و با تاکید بر اینکه با تمام سازوکارها باید کنار تیم ملی در قطر باشیم، گفت: رئیس‌جمهور هم به وزیر خارجه در این زمینه دستور داد و یکشنبه تعدادی از وزیران مهمان امیرعبدالهیان هستیم تا آخرین هماهنگی‌ها را انجام دهیم.
وی ادامه داد: اقدامات فرهنگی انجام گرفته و تعدادی بلیت از قطر اخذ شده تا افرادی از مدیران، همکاران و افرادی که در زمینه فرهنگی می‌توانند کمک کنند، به قطر بروند. ما فقط بلیت را در اختیار آنها قرار دادیم و هزینه ایاب و ذهاب را خودشان بر عهده گرفتند. وزارت ارشاد و فدراسیون فوتبال هم اقداماتی درخصوص خبرنگاران برای جام جهانی انجام داده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر: