kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۲۶۹۳
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷

 

تیم‌های لبنیات هراز آمل و پاس گرگان در آغاز هفته هفتم لیگ برتر مردان موفق به شکست حریفان خود شدند تا نماینده آمل همچنان صدرنشین بدون باخت این رقابت‌ها باقی بماند.
هفته هفتم مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور عصر دیروز با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اردکان، تهران، سیرجان، رشت، مریوان و مشهد پیگیری می‌شود. در نخستین مسابقه که مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار هفته هفتم محسوب می‌شد، تیم فولاد سیرجان ایرانیان میزبان لبنیات هراز آمل بود، رقابتی میان مدعیان که در نهایت آملی‌های بدون شکست آن را به نفع خود به پایان رسانده و در صدر جدول باقی ماندند. شاگردان بهروز عطایی در این دیدار با امتیازات 25 بر 21، 25 بر 20 و 25 بر 22 حریف سیرجانی خود را شکست دادند و با این پیروزی هفتمین هفته لیگ را هم بدون شکست و با هفت پیروزی و 20 امتیاز به پایان رساندند تا جایگاه خود را در رده نخست جدول تثبیت کنند. تیم فولاد سیرجان ایرانیان با شکست در این مسابقه یک پله در جدول رده‌بندی سقوط کرده و در جایگاه سوم جای گرفت.
در دومین دیدار این هفته لیگ برتر مردان تیم پاس گرگان در سالن امام خمینی(ره) شهر گرگان و در دربی استان گلستان به مصاف شهرداری گنبد رفت. تیم پاس در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 21 و 25 بر 13 حریف خود را شکست دادند تا به چهارمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند. شهرداری گنبد نیز با پذیرش این شکست، چهارمین ناکامی فصل خود را تجربه و به هفت امتیازی که از قبل داشت، اکتفا کرد.
دیگر دیدار دیروز بین دو تیم هورسان رامسر و مس رفسنجان برگزار شد و با برتری 3 بر صفر تیم شمالی به پایان رسید. نتایج ست‌های این بازی 29 بر 27، 25 بر 21 و 25 بر 19 به سود هورسان بود.
نیان الکترونیک خراسان نیز که در این فصل محمد موسوی ستاره پیشین تیم ملی را در اختیار دارد در سه ست متوالی با نتایج 27 بر 25، 25 بر 23 و 25 بر 20 سایپا را شکست داد. بازی در ست دوم به دلیل حضور غیرمجاز تماشاگران در سالن برای دقایقی متوقف بود.
در یکی دیگر از دیدارهای این هفته شهداب یزد که مدافع عنوان قهرمانی است، مهمان راه‌یاب ملل مریوان بود و با نتیجه ۳ بر ۱ با امتیازهای ۱۹ بر ۲۵، ۳۰ بر ۲۸، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ شکست خورد. مریوان در این فصل نشان داده که در خانه خود حریف سرسختی برای تیم‌هاست و به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهد.
تیم پیکان با نتیجه 3 بر یک مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی رسید. پیکان در ست‌های اول، دوم و چهارم با نتایج 25 بر 20، 25 بر 16 و 25 بر 21 پیروز شد و ست سوم را 23 بر 25 واگذار کرد. تیم پرمهره ایفا سرام اردکان در ادامه روند ناکامی‌های خود 3 بر 2 از گیتی‌پسند اصفهان در خانه شکست خورد و تعداد باخت‌های این تیم به عدد پنج رسید. گیتی‌پسند در ست‌های اول، دوم و پنجم 25 بر 17، 25 بر 18 و 15 بر 10 برنده شد و ست‌های سوم و چهارم را 20 بر 25 و 19 بر 25 به حریف داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: