kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۲۴۵۵
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۶
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به تشییع پیکر پاک شهید حمزه علی‌نژاد در شهر رشت گفت: آیین تشییع و بدرقه پیکر مطهر این شهید والامقام ساعت ۸:۳۰ صبح روز دوشنبه ۹ آبان ماه برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان از شهادت بسیجی مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد در گیلان خبر داد و گفت: حمزه علی‌نژاد شامگاه پنجشنبه درحالی که کودک سه ساله خود را به‌همراه داشت مورد هدف افرادی قرار گرفت و به شهادت رسید.
سرهنگ احمدرضا منشوری در جمع خبرنگاران با اشاره به ازخودگذشتگی بسیجیان در تمامی بحران‌ها اظهار داشت: بسیج و بسیجیان در تمامی بحران‌ها در کنار مردم هستند. معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان بسیج را لشکر مخلص خدا، مردم و انقلاب دانست که در تمامی بحران‌ها از جمله سیل، زلزله و اغتشاشات با ایجاد آرامش در جامعه یاری‌رسان است تصریح کرد: در طول ۴۲ روز گذشته نیز تعدادی از نیروهای حافظ امنیت و بسیجی در راه امنیت مردم به شهادت رسیدند.
منشوری با اشاره به تلاش اغتشاشگران در راستای ایجاد ناامنی در کشور خاطرنشان کرد: نیروهای حافظ امنیت و بسیجی با حضور در میدان و به خطر ‌انداختن جان خود اجازه ندادند امنیت مردم به خطر بیفتد.
وی از شهادت بسیجی مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد در استان گیلان خبر داد و بیان کرد: شهید بسیجی مدافع امنیت حمزه علی‌نژاد شامگاه پنجشنبه درحالی که کودک سه ساله خود را به‌همراه داشت مورد هدف افرادی قرار گرفت و به شهادت رسید و فرزند و همسر این شهید نیز دچار جراحت شدند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به تشییع پیکر پاک شهید حمزه علی‌نژاد در شهر رشت گفت: آیین تشییع و بدرقه پیکر مطهر این شهید والامقام ساعت ۸:۳۰ صبح روز دوشنبه ۹ آبان ماه از مقابل سپاه ناحیه مرکزی رشت به سمت میدان فرهنگ و میدان شهرداری برگزار می‌شود.
مراسم تدفین پیکر پاک شهید امنیت حمزه علی‌نژاد ساعت ۱۴ روز دوشنبه در روستای حاجی‌بکنده خشکبیجار برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: