kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۲۱۲۵
تاریخ انتشار : ۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰
سخنگوی فدراسیون خبر داد

دبیر نامه استعفای سوریان را پاره کرد

سخنگوی فدراسیون کشتی در واکنش به استعفای حمید سوریان از سمت نایب‌رئیسی به تشریح موضوع پرداخت و جزئیات جالب و عجیبی را عنوان کرد.

روز دوشنبه خبر استعفای حمید سوریان نایب‌رئیس ‌فدراسیون کشتی در حالی منتشر شد که برخی آن‌ را غیر منتظره و برخی دیگر آن‌را اقدامی تکراری خواندند.
در همین راستا محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی به تشریح این موضوع پرداخت و گفت: استعفای سوریان چیز جدیدی نبود و او اولین بار یک‌سال و نیم پیش به دلیل مسائل شخصی این موضوع را اعلام کرد. به دنبال این موضوع در همان زمان نشست صمیمانه و دوستانه‌ای با حضور علیرضا دبیر رئیس‌فدراسیون و حمید سوریان برگزار و بسیاری از مسائل مطرح شد. وی افزود: در آن جلسه فنی و دوستانه سوریان به دبیر گفت ادامه کار در فدراسیون به دلیل مشکلات و مشغله شخصی سخت شده که دبیر خطاب به او این جمله را بیان کرد و گفت»: این آشی است که خودتان برای من پختید، پس باید تا آخر با هم باشیم». بدین ترتیب بحث استعفای سوریان حل و فصل شد و این موضوع تا به اکنون دیگر تکرار نشد.
امامی در پاسخ به این سؤال که پس موضوع استعفای اخیر چیست؟ گفت: استعفای اخیر مربوط به یک هفته قبل است که سوریان مجدداً بحث استعفا به دلیل مشکلات شخصی را مطرح کرد. او این بار استعفانامه خود را در محل فدراسیون به علیرضا دبیر تحویل داد. از آنجایی که رابطه سوریان و دبیر بسیار دوستانه و صمیمانه است و این دو قهرمان نامدار از نوجوانی با یکدیگر در یک محل بزرگ شده‌اند و با هم خیلی راحت هستند؛ دبیر با خنده و شوخی نامه استعفای سوریان را پاره کرد و با همان لحن دوستانه به او گفت تا روزی که من در فدراسیون هستم شما هم هستید.
سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان ادامه داد: بدین ترتیب این موضوع دوستانه و به سادگی حل و بحث استعفای سوریان منتفی شد. این در حالی است که سوریان روز گذشته هم به فدراسیون آمد و همچنان به عنوان نایب‌رئیس ‌فدراسیون حضور داشت. او حتی لیست اردونشینان تیم‌ملی کشتی فرنگی را هم رؤیت و نظرات خود را بیان کرد. او همچنان در فدراسیون کشتی همچون سابق فعالیت می‌کند و امور محوله زیر نظر وی انجام خواهد شد.