kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۹۴۴۶
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
 
 
روز یکشنبه جمعی از ورزشکاران و دست‌اندرکاران ستاد کنگره ملی شهدای ورزش کشور با رهبر انقلاب دیدار کردند.
در این دیدار وزیر ورزش و جمعی مدیران ورزشی کشور، برخی از قهرمانان جهانی و المپیک و پیشکسوتان ورزش و همچنین خانواده شهدای مدافع حرم حضور داشتند و وزیر ورزش نیز درخصوص کنگره شهدای ورزشکار به ارائه گزارش پرداخت.
جواد فروغی قهرمان المپیک یکی از حاضرین دیدار درخصوص این دیدار گفت: «در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی شهدای ورزش کشور با مقام معظم رهبری افتخار کردم به ورزشکار بودنم چرا که ۵۱۳۵ شهید از این جامعه پرافتخار تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.»
الهام حسینی نخستین مدال آور وزنه‌برداری ایران یکی از حاضرین در این جلسه بود که در رابطه با دیدار با رهبر انقلاب در صفحه شخصی خود نوشت: «امروز حس و حال خوبی در دیدار با رهبر عزیزمون برای کنگره شهدای ورزش که ماه دیگه برگزار میشه داشتم، چقدر مطالب خوب و دلنشینی بیان فرمودن. جلسه بسیار معنوی و ارزشی چقدر عالمانه و با محبت بودن»
نیما نکیسا از پیشکسوتان فوتبال ایران یکی دیگر از حاضرین این دیدار بود که در توصیف این دیدار گفت: «کنگره شهدای ورزشکار ماه آینده قرار است برگزار شود. امروز برکت برگزاری این کنگره شامل حالم شد و توفیق زیارت رهبر انقلاب نصیبم [شد].رهبر انقلاب حرفهای زیادی برای ما ورزشکاران داشتند. هم از جنس محبت و هم از جنس پاسداشت و مراقبت. به وقتش در روز برگزاری کنگره آن را خواهید شنید.»

 

نام:
ایمیل:
* نظر: