kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۶۵۲۸
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۷
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رژیم تروریستی صهیونیستی را غربی‌ها ساخته و پروراندند تا عامل تضعیف حکومت‌ها باشند.
 
 
 
سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست پایان دوره اتحادیه دفتر تحکیم وحدت گفت:  یکی از مباحث مهم رهبر انقلاب که بسیار اهمیت دارد بحث جهاد تبیین است در بسیاری از بخش‌ها نیازمند توجیه و تبیین هستیم تا مردم به خوبی متوجه مسائل و مشکلات شوند رسانه‌های دشمن بسیار زیاد و پراکنده‌اند.
سردار حاجی زاده با بیان اینکه دشمنان نسبت به اتفاقات، فضای جامعه را سمپاشی می‌کنند، گفت: این وابستگی نظام و انقلاب به مردم است که ما را حفظ کرده است. برای اینکه وحدت رویه و تحلیل مشترک نسبت به مسائل مختلف داشته باشیم افرادی که در قشر نخبگانی و فرهیخته کشور قرار دارند باید دیگران را توجیه و آگاه کنند.
وی ادامه داد: ما در ارتباط با نظام و انقلاب دائماً مورد تهدید و تهاجم فشارهای سیاسی و اقتصادی و رسانه‌ای هستیم و بعضی‌ها می‌گویند اگر ما رفتارمان را نسبت به مواضع‌مان تغییر دهیم به زندگی عادی بر خواهیم گشت یا اینکه عامل اصلی مشکلات را آرمان‌ها و مواضعمان نسبت به رژیم تروریستی و صهیونیستی می‌دانند قابل توجه است که حتی اگر ما این دیدگاه‌ها را هم نداشته باشیم باز هم مورد توجه و تهدید دشمنان قرار می‌گرفتیم.
سردار حاجی‌زاده با اشاره به دلایل تشکیل رژیم صهیونیستی توسط غربی‌ها گفت: در واقع رژیم تروریستی صهیونیستی را غربی‌ها ساخته و پروراندند تا عامل تضعیف حکومت‌ها باشند.
وی گفت: اتفاقاتی که در بحث اوکراین رخ داد اگر ما بخواهیم به شکل جزیره‌ای به آن نگاه کنیم یا حتی گذشته نزدیک که مربوط به انتخابات مخملی بود را بررسی کنیم می‌بینیم که در بسیاری از موارد مسئولین کشورهای غربی از غرب‌گرایان حمایت کرده‌اند تا کشور ما را هم دچار جنگ و نابودی کنند.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر در کشور ما انقلاب نمی‌شد و مواضع حکیمانه امام و رهبری را مردم دنبال نمی‌کردند امروز در این جایگاه قرار نداشتیم و قطعا دچار جنگ‌ها و درگیری‌های داخلی می‌شدیم در واقع اگر ما در مسیر خودکفایی استقلال دست روی زانوی خود بگذاریم می‌توانیم بر همه دشمنان غلبه کنیم.
وی افزود: تا چند سال قبل در کشورهای منطقه دعوا بر سر سلاح‌های تهاجمی علیه ایران بود اما امروزه به دنبال سامانه‌های پدافندی ما هستند در حوزه اقتصاد سیاست فرهنگ و غیره نیز اگر به قدرت دست یافتیم قطعاً به ما تعظیم خواهند کرد و این شدنی است.
سردار حاجی‌زاده خطاب به دانشجویان عنوان کرد: باید هر کدام از شما به میدان بیایید و خلاءها را برطرف کنید و در این میان بدانید که کسی برای شما فرش قرمز پهن نمی‌کنید همان‌طور که برای شهدای قبل از شما نیز پهن نکرده بودند قطعاً و مشکلات معادلات و مخالفت‌ها می‌جنگیم و مقاومت می‌کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم.
سردار حاجی‌زاده در پایان با تاکید بر لزوم مطالعه وقایع جنگ ۸ ساله توسط دانشجویان گفت: خواهش بنده از شما این است که در جایی هم که دیگران به شما کمک نکردند سعی کنید جُور دیگران را نیز بکشید. تاریخ و وقایع کشور را به خوبی مطالعه کنید و وقایع جنگ ۸ ساله را مورد به مورد تحلیل کنید و فرامین حضرت آقا را علاوه‌بر تحلیل اجرایی‌نمایید تا به پیروزی دست پیدا کنید.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: