kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۵۰۰۱
تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
شبکه صهیونیستی کان اعلام کرد
منابع عبری از ۱۰ مورد افشای اطلاعات حساس و محرمانه مرتبط با فعالیت‌های امنیتی رژیم صهیونیستی علیه ایران در دو ماه اخیر خبر داده و این رخداد را به منزله شکستی اطلاعاتی توصیف کرده‌اند.
 
 
 
 
به گزارش مهر به نقل از وبگاه شهاب نیوز، شبکه صهیونیستی کان در گزارشی اعلام کرد: مقامات اسرائیلی به تازگی متوجه شده‌اند که در دو ماه اخیر ۱۰ مورد افشای اطلاعات حساس و محرمانه در ارتباط با فعالیت‌های امنیتی و تحرکات اسرائیل علیه ایران رخ داده است.
بنابراین گزارش، در پی این رخداد خطرناک امنیتی برای رژیم صهیونیستی، بنی گانتز وزیر جنگ این رژیم خواستار انجام تحقیقات درباره علت این رخداد شده است.
بر پایه این گزارش، مطالب افشا شده در ارتباط با عملیات‌ها و تحرکات رژیم صهیونیستی علیه ایران در دو ماه اخیر بوده و از لحاظ اطلاعاتی از درجه طبقه‌بندی و محرمانگی بالایی برخوردار بوده‌اند.
بنابر اعلام شبکه صهیونیستی کان، به نظر می‌رسد موضوع نشست محرمانه میان آویو کوخاوی رئیس‌ ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با فیاض الرویلی رئیس‌ستاد مشترک نیروهای مسلح عربستان سعودی در مصر، یکی از موارد افشا شده باشد.
در همین راستا، مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که در شرایط کنونی به دنبال مجازات عاملان این درز اطلاعاتی نیستند اما اولویت آنها شناسایی منبع افشای این اطلاعات است.
بر این اساس، نگرانی اصلی صهیونیست‌ها از این مسئله است که این رخدادها موجب آسیب وارد کردن به روند اقدامات جاسوسی و امنیتی این رژیم در آینده شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: