kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۴۱۹۴
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱
 
 
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323
 
* وضعیت عالی به وجود آمده در اجرای سرود سلام فرمانده در داخل وخارج از کشور و استقبال غیرمنتظره‌ای که از آن به عمل آمده نشان می‌دهد شبکه مهدویت به منزله یک هویت در جهان اسلام با انقلاب اسلامی پیوند خورده و این اقبال گسترده شاخصی برای شناسایی سرمایه‌های بالقوه امام است.
اسلامی
* آمریکا در اوج کرونا ماسک‌های دیگر کشورها را سرقت می‌کرد و امروز گندم مردم مظلوم سوریه را و همین طور نفت این کشور و عراق را. یعنی گویا اساسا زندگی این مدعی ابرقدرتی با دزدی می‌گذرد.
قادرزاده
* سفیر سابق ایران در چین می‌گفت در دولت قبل‌، چین حاضر شد 50 میلیارد دلار برای ما پروژه اجرا کند و به جای پول آن به تدریج نفت از ما خریداری کند. ولی حماقت و خیانت غرب‌گرا‌ها مانع این کار شد. چون راضی نمی‌شدند کدخدایشان را رها کنند و با رقیب او معامله کنند. خدا نگذرد از آن بانیان مشکلان کنونی!
پیرعلی
*آمریکا که به ظاهر خود را مشتاق پیوستن به برجام نشان می‌دهد چرا به جای لغو تحریم‌های گذشته افراد و نهادها، هر روز افراد و نهادهای جدیدی را به لیست تحریم‌ها می‌افزاید؟ این نشان می‌دهد که حقیقتا خوی شیطانی دارد و نمی‌خواهد به برجام برگردد بلکه می‌خواهد با نیرنگ وانمود کند که این ایران است که به برجام برنمی‌گردد!
یاری
* وزیر خارجه سابق آمریکا این کشور مدعی قدرت با 16 نهاد اطلاعاتی‌، بعد از ترور سردار سلیمانی از ترس انتقام خواب و خوراک ندارد مجبور شده از سوراخی که در آن پنهان شده با خبرنگاران مصاحبه اینترنتی بکند.
حکیمی
* بعد از ترور شهید سلیمانی زندگی سگی و در وحشت دولتمردان آمریکا به حدی به آنان فشار آورده که یکی از خواسته‌های آمریکایی‌ها در مذاکرات صرف‌نظر کردن ایران از انتقام است. زندگی زیر سایه ترس از انتقام‌، برای آنان از مرگ بدتر است.
ضابطی
* مشاورانی که به اسم ایرانی به آمریکایی‌ها این دشمنان قسم‌خورده ایران مشاوره داده و می‌دهند از ایرانی بودن فقط زبان فارسی را به ارث برده‌اند. این جماعت خائن و وطن‌فروش هویت ملی و ایرانی ندارند و برای رسیدن به پول و زندگی چند روزه دنیا تن به هر آلودگی می‌دهند.
نریمانی
*‌ از نمایندگان محترم مجلس و دولت به ویژه وزیر صمت درخواست می‌شود به هیچ‌وجه زیربار واردات کالا از کره‌جنوبی به جای 7 میلیارد دلار طلبمان نروند. با پیگیری‌های حقوقی این کشور نوکر آمریکا، باید بدهی ما را کامل پرداخت کند و بعد از چند مدت (یکی دو سال) در صورت ضرورت واردات و صادرات به این کشور آغاز شود. مبادا از طریق برخی افراد که به تکاپو افتاده‌اند با آزادی واردات خودرو، بخواهند از این کشور خودرو وارد کنند و فردا کره‌ای‌ها مثل فرانسه بدعهد با ما رفتار نمایند.
راوری- تهران
* با مشاهده کارهای بزرگ گروه‌های تلاشگر جهادی در سطح کشور با هدف سازندگی ایران یاد یک جمله از نوشته‌های مرحوم حجت‌الاسلام علی صفایی حائری افتادم که گفته کسانی می‌توانند از دنیا بهره بگیرند و بر دنیا حاکم باشند که از دنیا بزرگ‌تر شده باشند و از دنیا بیرون آمده باشند.
احمدیان
* در مظلومیت دولت آقای رئیسی همین بس که باید تمام کاستی‌ها و مشکلات به وجود آمده توسط دولت و مدیران قبل را پاسخ بدهد. این که حامیان دولت ناکارآمد گذشته، امروز چهره طلبکار به خود گرفته و زبانشان به انتقاد باز بشود نمادی از این مظلومیت دولت مردمی است و قحطی انصاف در آن جماعت خسارت آفرین.
4111---0939
* حمایت خود را از طرح حجاب و عفاف اعلام می‌کنیم و ان‌شاءالله شاهد اجرای کامل آن در ادارات و جامعه باشیم و تاثیرات آن را هم ملاحظه کنیم که یک جامعه آرمانگرا و دارای تفکر‌، تعقل‌، حیا و غیرت و الگو برای دیگر جوامع جهان باشیم.
مقدسی- کارجو- صاحبی
* با بالا رفتن نجومی و بی‌ضابطه قیمت مسکن، اجاره‌خانه نیز رشد زیادی پیدا کرده است. آنچه که امروز بر مستاجران می‌گذرد فشار مضاعفی است که تا به حال به این شکل سابقه نداشته تا حدی که حتی تماس تلفنی با صاحبخانه برای صحبت از شرایط تمدید اجاره ترس بر جان مستاجران می‌اندازد. در شرایط فعلی تصمیم‌های سریع و قابل اجرا در این بازار ضرورت داشت.
علم‌الهدی
* با توجه به پیشرفت صنعت و امکانات «دولت الکترونیک» فعالیت‌های اقتصادی همه شفاف شده است با این وجود اگر عده‌ای برای پرداخت مالیات اعتراض دارند دولت باید سخن آنها را بشنود و با دلیل و منطق آنها را متقاعد کند و مالیات‌ها هم به صورت شفاف از افراد و کاسب‌ها دریافت شود. متاسفانه در گذشته گاهی به راحتی مالیات یک فرد صفر می‌شد و برعکس آن، مالیات کسی که می‌بایست تقلیل می‌یافت بدون دلیل و بعضا لجبازی چند برابر نوشته می‌شد!
زمانی
* صحبت‌های مدیرکل آژانس انرژی هسته‌ای پر از تناقض است. یک جا ایران را تهدید و جای دیگر از همکاری با ایران صحبت می‌کند. این شخص اول باید تکلیف خودش را روشن کند که دنبال چیست؟
زراعتی
* دستگاه دیپلماسی تمام تلاش خود را برای آزادی آقای حمید نوری که توسط سوئد دستگیر و زندانی شده و تحت تاثیر منافقین کوردل لانه‌کرده در این کشور قرار گرفته‌اند، بکار بندد.
درودیان
* دو سال قبل در دولت آقای روحانی برای مسکن ملی ثبت‌نام کردم و تا الان 200 میلیون تومان پرداختی داشته‌ام ولی از اصل مسکن خبری نیست. تکلیف امثال ما چه می‌شود؟
6409---0939
* رئیس‌جمهور محترم آیت‌الله دکتر رئیسی! شما در کنش جهادی خویش نقطه عطفی را در مورد مهاجران رقم زدید و مسائل و مشکلات مهاجران را از دستگاه وزارت خارجه به امور اجتماعی محول کردید(برآوردن بند الف از ماده 9) از جنابعالی تقدیر و تشکر می‌کنم. امید است مشکل حقوق شهروندی این برادران و خواهران خویش را نیز در هیئت دولت مرتفع‌‌نمایید تا شاهد حل مشکلات این عزیزان باشیم.
عارف بصیر- مهاجر افغان- مشهد مقدس
* اینکه تعدادی سلبریتی با ارتزاق از بیت‌المال و پول این ملت به شهرت برسند و سپس به خارج رفته و در آغوش دشمنان وطن‌فروشی کنند یا از مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است یا محصول بی‌برنامگی مسئولین.
ابوالقاسمی
* مردم می‌پرسند مافیای انحصاری خودرو چه کسانی‌اند؟ و از کجا حمایت می‌شوند که طی این سال‌ها مانع رقابتی شدن آن شده‌اند؟ از دستگاه‌های امنیتی و قضایی توقع داریم با این اقتدارشان به شناسایی و برخورد با آنها بپردازند؟
9109---0921
* با عنایت خداوند و صبوری مردم ولایتمدار یک فرصت طلایی برای انقلاب رقم خورده است. لذا لازم است سران قوا و سایر مدیران ارشد نظام با هم‌افزایی و تلاش خستگی‌ناپذیر از این فرصت استثنایی برای تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب نهایت استفاده را بنمایند که گفته‌اند، فرصت‌ها همچون ابر 
می‌گذرند.
شیخ‌الاسلام
* از دولت مردمی به خاطر اقدام درخور توجه و جهادگونه در حذف ارز ترجیحی 4200 تومانی و اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها تقدیر و تشکر می‌کنم که اگر این کار انجام نمی‌شد معلوم نبود با این تورم جهانی و امنیت غذایی چه بر سر مردم می‌آمد.
محمدی
* سرانجام واردات خودرو به کجا انجامید؟ طبق مصوبه مجلس دولت می‌تواند خودرو وارد کند. آیا این مصوبه اجرایی می‌شود؟
9945---0933
نام:
ایمیل:
* نظر: