kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۴۱۷۸
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی در پیامی از بذل توجه و حمایت فرمانده معظم کل قوا از عملکرد موفقیت‌آمیز پلیس در کشف سرقت اخیر صندوق امانات بانک ملی تشکر و قدردانی کرد.
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، در متن پیام سپاس و قدردانی سردار حسین اشتری از رهبر معظم انقلاب آمده است: «عنایت و حمایت حضرت مستطاب عالی از عملکرد فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در کشف سرقت صندوق امانات بانک ملی که در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای جامعه عشایری کشور بیان فرمودید باعث مسرت و دلگرمی بیش از پیش کارکنان این فرماندهی شد. برای سربازان ولایت چه عزتی بالاتر از اینکه رضایت خاطر فرمانده و ولی‌امرشان را جلب کنند.
فرمایشات حکیمانه، ناصحانه و پدرانه حضرتعالی همچون گذشته روشنایی‌بخش مسیر همه مسئولان کشوری و لشکری به خصوص فرزندان و سربازانتان در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مرزها تا مرکز گردید.
بار دیگر با ولی‌امر و فرمانده خود تجدید میثاق می‌کنیم و با شهدا عهد و پیمان می‌بندیم در مسیر دفاع از عزت و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و صیانت از جان و مال و ناموس مردم ایران اسلامی تا پای جان دفاع کرده و همچون گذشته با جهاد مومنانه و روحیه انقلابی اهل اقدام و عمل باشیم.»
نام:
ایمیل:
* نظر: