kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۴۱۵۹
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶
 
 
مشاور رئیس‌سازمان سنجش کشور درباره منتشر نشدن نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش توضیح 
داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا کریمیان با بیان اینکه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ابتدای خرداد آماده شده است، گفت: به استناد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و بر اساس مندرجات صفحه ۵ دفترچه راهنمای ثبت‌نام نهمین دوره آزمون استخدامی و به تبع آن آزمون استخدامی اردیبهشت ۱۴۰۱ وزارت آموزش و پرورش، مقرر شده است به ازای تاهل و نیز هر فرزند ۲ درصد و مجموعا حداکثر تا ۱۰ درصد به امتیاز مکتسبه آزمون کتبی داوطلب اضافه شود. اختصاص این امتیاز مشروط به این مسئله است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای دو و نیم درصد نباشد.
کریمیان افزود: نظر به اینکه تاکنون چگونگی احتساب این امتیازات و نرخ باروری شهرستان‌ها به سازمان سنجش اعلام نشده لذا این سازمان در طی یک ماه گذشته مکاتبات و مذاکراتی با سازمان اداری و استخدامی و وزارت آموزش و پرورش داشته است. حسب پیگیری به عمل آمده، اخیرا سازمان ثبت احوال کشور نرخ باروری شهرستان‌ها را برای سازمان اداری و استخدامی ارسال کرده است.
وی ادامه داد: به محض تأیید این گزارش از طرف سازمان اداری و استخدامی و ارسال رسمی آن به سازمان سنجش در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نهایی و منتشر می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: