kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۴۱۲۳
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
آجورلو در مراسم معارفه سرمربی جدید آبی‌پوشان از راه‌اندازی شبکه تلویزیونی و ساخت ورزشگاه اختصاصی خبر داد
 
 
 
 
مراسم معارفه و عقد قرارداد با سرمربی جدید آبی‌پوشان پایتخت دیروز در هتل اسپیناس برگزار شد.
در این مراسم، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال، اعضای هیئت مدیره و عوامل اجرایی و مدیریتی باشگاه استقلال حضور داشتند.هم‌چنین سیاوش اکبرپور و امین منوچهری از مربیان رده پایه باشگاه استقلال و آرش برهانی، مدیر آکادمی این باشگاه در این مراسم حضور داشتند.
در ابتدای این مراسم که با تاخیر ۳۰ دقیقه‌ای آغاز شد، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که امروز هواداران عزیز و خانواده استقلال که نگران بودند، با آمدن سرمربی جدید تیم، به آرامش رسیدند. ما خواستیم با مجیدی ادامه دهیم و پس از مجیدی می‌خواستیم با یک مربی ایرانی کار را پیش ببریم اما هجمه دیگران سبب شد این اتفاق رخ ندهد. از این جهت مذاکرات با مربیان خارجی را آغاز کردیم. بیش از ۴۰ مربی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت سرمربی عزیز و محترم استقلال مشخص شد و قرارداد امضا و امور مربوطه پیگیری شد. سرمربی استقلال کارنامه مربی‌گری در چندین کشور را دارد و هم محبوب و مورد احترام است.
آجورلو افزود: این مربی گفت من گرسنه قهرمانی هستم و من هم گفتم با این که من قهرمان شدم اما بازهم تشنه قهرمانی هستم. درست است ۶۳ سالم شده است اما مثل یک جوان ۱۸ ساله، انگیزه قهرمانی دارم. این اشتراک ما برای قهرمانی در سوپر جام، لیگ برتر و برای فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته شده است. 
آجورلو خاطرنشان کرد: با ورود سرمربی جدید استقلال، ما از طریق ماهواره، کار شبکه تلویزیونی استقلال را به صورت آزمایشی آغاز کردیم. درباره تلویزیون باید بگویم که منافع استقلال که یک هزار میلیاردی است گم شده است و من باید این مبلغ را از صدا و سیما بگیرم. من دست‌بوس همه عوامل صدا وسیما هستم اما این پول باید داده شود اما هنوز هیچ اقدامی انجام نشده است. من ولی کار خود را می‌کنم و شبکه استقلال را راه‌اندازی می‌کنم. تا هفته دیگر هر کسی می‌تواند شبکه استقلال را ببیند. ما از تیم، قهرمانی می‌خواهیم و از دیگران هم می‌خواهیم حق استقلال ضایع نشود.
او در پایان گفت: یک خبر خوب دیگری هم بدهم و آن خبر هم این است که ۱۵ تیر قرار است برای ساخت ورزشگاه اختصاصی کارهای لازم را انجام دهیم و قراردادش توسط دکتر سمیعی صورت بگیرد. من دستورش را دو ماه پیش از ریاست جمهوری گرفتم تا امور مربوطه نسبت به این مسئله صورت بگیرد. 
در ادامه ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید استقلال اظهار کرد: اول از همه از آقای آجورلو تشکر می‌کنم که من را به استقلال دعوت کردند. استقلال یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های جهان است و نزدیک به ۴۰ میلیون هوادار دارد. این تیم عادت به برنده شدن دارد و فصل گذشته هم پی‌در‌پی می‌بردند. من رویای در این‌جا حضور داشتن را داشتم و یکی از بهترین تجربه‌های زندگی من خواهد بود و امیدوارم با تلاش‌مان یک قهرمانی دیگری رقم بزنیم. همیشه روحیه جنگندگی را حفظ می‌کنیم و همیشه به پیروزی فکر خواهیم کرد. مربی فصل گذشته، آقای مجیدی یک کار بسیار فوق‌العاده را انجام دادند. من بازی‌های زیادی از استقلال دیدم و بازهم باید ببینیم. دلیل برد استقلال، کیفیت بازیکنان بوده است و خیلی منسجم در دفاع عمل می‌کردند و باهم متحد بودند.
او ادامه داد: همه می‌دانیم که ما چالش سختی در پیش داریم و همان‌طور که با مدیرعامل صحبت کردم، من می‌خواهم ۴ قهرمانی برای استقلال بیاورم. ذهنیت همه ما یکی است. دوست نداریم بازنده باشیم. این ذهنیتی است که من می‌خواهم ادامه دهم. چیزی که همیشه از خودم و بعد، از دیگران خواستم، این است که یک جو صمیمی را شاهد باشیم و امیدوارم این جو باقی بماند و همین مسئله می‌تواند ما را به قهرمانی نزدیک کند. از من نخواهید که کار خاص و خارق العاده‌ای را انجام دهم. فقط می‌خواهم چهار قهرمانی برای استقلال بیاورم.
در ادامه قراردادی برای ساخت ورزشگاه اختصاصی استقلال به امضا رسید که این مسئله با حضور فرشید سمیعی، معاونت حقوقی باشگاه استقلال صورت گرفت.هم‌چنین قراردادی درباره البسه باشگاه استقلال امضا شد که طبق گفته آجورلو، این قرارداد باعث جلوگیری از هزینه‌های اضافه باشگاه در البسه خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: