kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۱۹۲۷
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۱
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای تشریح کرد
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اقدامات سربازان گمنام امام زمان‌(‌عج) در سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با محتکران و قاچاقچیان پس از اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در سراسر کشور را تشریح کرد.

در پی اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اقدامات سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با محتکران و قاچاقچیان که به کشف ده‌ها هزار تن کالای اساسی قاچاق و احتکار شده و دستگیری متهمان انجامیده است، را تشریح کرد.
در این اطلاعیه آمده است‌: به استحضار ملت شریف و فهیم ایران اسلامی می‌رساند: در پی اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته پس از اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها توسط سربازان گمنام امام زمان‌(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) در سازمان اطلاعات سپاه در سراسر کشور، بیش از 35 هزار و 410 تُن کالا‌های اساسی به ارزش تقریبی هزار و 500 میلیارد تومان از محتکران و قاچاقچیان کشف گردید.
این اطلاعیه می‌افزاید‌: این اقلام که شامل 12 هزار و 200 تُن روغن خوراکی، چهار هزار و 800 تُن برنج، چهار هزار تُن نهاده‌های دامی، دو هزار و 500 تُن قند و شکر، هزار و 500 تُن ماکارونی، هزار و 900 تُن آرد و سایر کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم است، با توجه به ضرورت تنظیم بازار کشور، با هماهنگی مراجع قضایی و قانونی به سرعت در بازار عرضه شده است.
همچنین روابط عمومی کل سپاه در بیانیه خود تاکید کرده است که رسیدگی به تخلفات سودجویان در دستور کار سازمان تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: