kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۱۷۸۵
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷
 
 
خلیلی در سمت خود ابقا شد
پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و به وجود آمدن حاشیه‌های گوناگون در نهایت باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت تا محسن خلیلی مدیر آکادمی این باشگاه در سمت خود ابقا کند تا او فصل آینده هم در سمت خود مشغول به کار باشد.
در همین رابطه روز گذشته محسن خلیلی به دیدار رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس رفت و مذاکرات نهایی خود را برای ادامه کار در آکادمی این باشگاه انجام داد.
 بعد از این جلسه توافقات نهایی به دست آمد تا خلیلی فصل آینده هم مدیریت آکادمی این باشگاه را بر عهده داشته باشد.قرار است کادر فنی تیم‌های پایه با تغییراتی که در آن صورت گرفته از روز شنبه در ورزشگاه شهید درفشی‌فر کار خود را به صورت رسمی آغاز کنند.
سفر قطعی تیم ملی فوتبال به ترکیه 
سفر تیم ملی فوتبال ایران برای دریافت ویزای کانادا به ترکیه قطعی شد. تیم ملی فوتبال ایران بامداد 16 خرداد در اولین بازی دوستانه خود پیش از حضور در جام جهانی 2022 قطر در ورزشگاه BC Place ونکوور به مصاف تیم ملی کانادا می‌رود.
اعضای تیم ملی برای انجام انگشت‌نگاری و دریافت ویزای کانادا باید به کشور ترکیه می‌رفتند که در نهایت با پیگیری‌های مسئولان فدراسیون سفر به این کشور قطعی شد.هرچند تاکنون مشخص نشده که ملی‌پوشان برای دریافت ویزای کانادا باید به استانبول یا آنکارا بروند اما برگزاری تمرین شاگردان دراگان اسکوچیچ هم در این کشور قطعی است و تیم ملی قبل از سفر به کانادا یک تا دو جلسه تمرینی را در ترکیه برگزار خواهد کرد.اعضای تیم ملی پس از دریافت ویزا در تاریخ 10 یا 11 خرداد به ونکوور می‌روند.
بیرانوند با پرسپولیس امضا می‌کند؟
دروازه‌بان ملی‌پوش سابق تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازگشت دوباره به این تیم قرار گرفته است. بحث بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس هر روز جدی‌تر می‌شود و خبرها از توافق این دروازه‌بان ملی‌پوش با باشگاه پرسپولیس حکایت دارد.بیرانوند که دوران ناموفقی را در آنتورپ و بواویشتا پشت‌سر گذاشته است، هنوز یک سال دیگر با باشگاه آنتورپ بلژیک قرارداد دارد و مهم‌ترین مشکل برای حضور این دروازه‌بان در پرسپولیس همین موضوع بود که ظاهراً این مشکل هم برطرف شده است.باشگاه آنتورپ بلژیک در پیشنهاد اول خود مبلغ 700 هزار دلار را برای صدور رضایت‌نامه بیرانوند پیشنهاد داده بود که شنیده می‌شود این دروازه‌بان پس از توافق اولیه با باشگاه پرسپولیس، با باشگاه بلژیکی نیز برای صدور رضایت‌نامه به توافق رسیده است.بیرانوند قرار است به‌زودی قرارداد رسمی‌اش با باشگاه پرسپولیس را امضا کند، قراردادی که شنیده می‌شود مدت آن سه‌ساله خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: