kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۱۳۲۷
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
 
 
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323
 
* مصاحبه تلویزیونی اخیر آقای رئیس‌جمهور خیلی از شبهات به وجود آمده توسط شبکه‌های مجازی را برطرف کرد و مردم نسبت به کم و کیف آنچه که قرار است در اقتصاد کشور اتفاق بیفتد آشنا شدند و نگرانی‌ها مرتفع شد.
9239---0922
* آقای رئیسی ریاست محترم جمهوری با دولت خود تصمیم گرفته‌ است سیاست‌های اقتصادی ناکارآمد گذشته را که اثری جز تورم فزاینده و فشار بیشتر به مردم نداشت به مسیر صحیح برگردانند و اقتصاد مردمی و عدالت‌محور را حاکم کنند. از این رویکرد ایشان خوشحال هستیم و دعا می‌کنیم در این کار موفق بشوند.
بهاری
* از آقای رئیس‌جمهور به خاطر حضورشان در مصاحبه تلویزیونی و بیان چگونگی برنامه‌ریزی دولت در پرداخت یارانه کالاهای اساسی تشکر می‌کنیم. بسیاری از ابهام‌ها روشن شد.
کوکبی
* با اجرایی شدن طرح عادلانه کردن یارانه‌ها توسط دولت آقای رئیسی سرانجام طلسم ثابت ماندن مبلغ 45 هزار تومان یارانه ده سال قبل شکسته شد و تحول بزرگی به وجود آمد.
9239---0922
*خوشبختانه تصمیم گرفته شده قفل اصلاح یارانه‌ها بعد از سال‌ها در این دولت باز شود. این خبر برای خانواده‌ها و اقشار آسیب‌پذیر که در طول سال‌های گذشته در مضیقه بودند حکم یک بشارت و امید برای ایجاد گشایش در زندگی‌شان را دارد.
9239---0922
* متأسفانه باید گفت بعضی مواقع صدای رسانه‌های معاند از برخی نمایندگان بی‌توجه مجلس شنیده می‌شود و حل مطالبات بر زمین مانده 8ساله گذشته را در همین 8 ماه شروع به کار دولت آقای رئیسی انتظار دارند. مردم این نوع رفتار را نمی‌پسندند.
نیک‌نام
* افزایش مبلغ یارانه‌ها به نفری 300 تا 400 هزار تومان توسط دولت آقای رئیسی موجب شد ما قشر ضعیف جامعه بتوانیم اقساط بانک را بپردازیم. به هر حال گره‌ای از مشکلات مردم باز شد و قدردان هستیم.
0478---0936
* از طریق نظارت و کنترل تراکنش‌های کلیه نانوایی‌ها در مقایسه با میزان آردی که در هر دوره تحویل آنها شده می‌توان جلوی قاچاق این محصول حیاتی یعنی قوت غالب مردم را گرفت.
5241---0902
* هیچ عذر و بهانه‌ای برای ادامه انحصار 43 ساله دو شرکت خودروساز کشور و جلوگیری از واردات خودرو پذیرفته نیست. پایین بودن کیفیت خودروهای ساخت داخل و غیر استاندارد بودن آنها صدای همه مردم و مسئولین را در آورده است.
7197---0930
* در اخبار آمده بود طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور از خرداد ماه حقوق و مزایای مدیران دولتی به صورت عمومی و شفاف اعلام و منتشر می‌شود. این حرکت انقلابی دولت آقای رئیسی یک گام به جلو در مقابله با فساد اداری است و باید آن را به فال نیک گرفت و نسبت به آینده کاملاً امیدوار بود.
حسن‌زاده
* ما ساکنین مجتمع مسکونی پردیس تهران تغییر مدیریت مسکن مهر پردیس را به فال نیک گرفته از محضر مدیر جدید تقاضا داریم وقت ملاقات مناسبی را برای شنیدن مشکلات و خواسته‌های ما ساکنین مسکن مهر این منطقه اختصاص بدهند و پای حرف شهروندان بنشینند.
مشایخی
* خیلی از مسئولین معتقد به پایین بودن کیفیت خودروهای ساخت داخل هستند. پس چرا در معاینه فنی از همین خودروهای مورد انتقاد، کیفیت در سطح یورو 5 یا بالاتر را طلب می‌کنند.
5241---0902
* جماعت نادانی که چند روز قبل در کنسرت یک خواننده معلوم‌الحال در ترکیه 40 میلیارد از کشور خارج کرده‌اند همین جماعت هشتگ ‌زده‌اند که ایران گرسنه است. طبیعی است که وقتی آن خواننده کذایی آنها را فحش می‌دهد نه تنها دردشان نیاید بلکه لذت ببرند!
سیامکی
* چرا باید نا امنی در جامعه به حدی برسد که افراد زورگیر در روز روشن کنار خیابان شهروندان را خفت بکنند و حتی صورت خودشان را هم نپوشانند. چه چیز موجب جسارت سارقین شده است؟
7816---0937
* بهترین راهکار برای تعیین تکلیف زمین‌های رها شده و بلااستفاده در حاشیه کلانشهرهای آلوده مثل تهران تغییر کاربری و تبدیل آنها به فضای سبز یا بیمارستان است. امیدواریم این پیشنهاد مورد توجه مسئولین امر در خدمات شهری قرار بگیرد.
6263---0938
نام:
ایمیل:
* نظر: