kayhan.ir

کد خبر: ۲۴۰۷۷۱
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۲

 

تیم شهرداری گرگان در صورت برتری در بازی امشب لیگ برتر بسکتبال مردان ایران را به‌دست می‌آورد.
عنوان قهرمانی سومین بازی از سری فینال لیگ برتر بسکتبال مردان ایران امشب ساعت 20:15 بین تیم‌های شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان برگزار می‌شود. برگزاری این بازی در شرایطی است که در سه دیدار گذشته شهرداری گرگان دو برد به‌دست آورده و در صورت پیروزی در بازی امشب عنوان قهرمانی را به‌دست می‌آورد.
جمعه شب در جریان سومین بازی از سری فینال تیم شهرداری گرگان مدعی کسب عنوان قهرمانی موفق شد با ارائه نمایشی درخشان با نتیجه ۹۲- ۵۹ ذوب‌آهن اصفهان را شکست داده و در مجموع دو بر یک از حریف پیش بیافتد. در این دیدار شاگردان مهران حاتمی از همان ابتدا نبض بازی را در اختیار داشتند و با ارائه عملکردی درخشان کوارترهای اول تا چهارم را به ترتیب ۱۳-۲۰، ۱۱-۲۲، ۱۹-۳۰ و ۱۶-۲۰ با پیروزی پشت سر گذاشتند تا به این ترتیب، با کسب دومین برد به یک قدمی قهرمانی در این فصل برسند.
در انتهای این دیدار، «پری پتی» گارد شهرداری گرگان با کسب ۲۰ امتیاز، ۷ ریباند و ۷ پاس گل، تاثیرگذاری ۲۴ را به ثبت رسانده و بهترین بازیکن زمین شد. محمد جمشیدی نیز ۲۰ امتیاز را برای گرگانی‌ها کسب کرد. مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال مردان ایران به صورت سری ۳ از ۵ برگزار می‌شود و هر تیمی که سه بار برابر حریف خود به پیروزی دست پیدا کند، قهرمان این فصل از مسابقات خواهد شد که تا به این لحظه، سری این دو تیم دو بر یک به سود شهرداری گرگان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: