kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۸۹۹۳
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
 
 
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از صدور کارت شناسایی برای دستفروشان در سالجاری خبر داد.
به گزارش ایرنا، قدرت اله محمدی با اشاره به صدور کارت شناسایی برای دستفروشان تهران در سال جاری گفت: برای ساماندهی دستفروشان در تهران ۱۰ محور و موضوع در نظر گرفته شده است که در سال جاری عمده این طرح‌ها و برنامه‌ها اجرایی می‌شود.
محمدی با اشاره به اقدامات این شرکت در ساماندهی دستفروشان در معابر و میادین شهر تهران افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در اواخر سال گذشته ساماندهی دستفروشان «هفت تیر» انجام شده و بازار «خلازیر» نیز ساماندهی شد و در چند روز آینده افتتاح می‌شود.
وی با بیان اینکه دستفروشان میدان تجریش نیز در فضای در نظر گرفته شده مستقر شده‌اند، ادامه داد: در قالب طرح ساماندهی دستفروشان، بخشی از سامانه بازار برای ثبت‌نام دستفروشان در نظر گرفته شده است. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بیان داشت: با توجه به اینکه احتمال می‌رود، تمامی دستفروشان از فرآیند ثبت‌نام اطلاع کافی نداشته باشند، به همین دلیل امسال در محل‌های حضور دستفروشان حاضر می‌شویم و کار ثبت‌نام را برای صدور کارت شناسایی انجام می‌دهیم.
محمدی گفت: تجربه جمع‌آوری اطلاعات و ثبت‌نام دستفروشان برای ساماندهی دستفروشان هفت تیر، بسیار خوب بود و از این تجربه برای ساماندهی سایر دستفروشان نیز استفاده می‌کنیم؛ در سال جاری طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای هر دستفروش یک کارت شناسایی صادر می‌شود تا در مواقع مورد نیاز استفاده شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: