kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۷۹۳۸
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷دو زن که در سال ۱۹۶۴ پس از تولد در بیمارستان تعویض شدند، قصد شکایت از مسئولان بیمارستان را دارند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی دو زن که زمان تولد در بیمارستانی مشترک با هم تعویض شدند، اعلام کرده‌اند قصد ارائه یک شکایت از مسئولان بیمارستان را دارند. بنا به گزارش «تینا اینیس» و «جیل لوپز» که هر دو در ۱۸ می‌ سال ۱۹۶۴ در بیمارستانی در اکلاهما در آمریکا به دنیا آمده بودند، توسط عوامل بیمارستان تعویض شده‌اند.
این کشف وحشتناک پس از آن صورت گرفت که تینا با انجام آزمایش DNA قصد داشت تا در مورد خانواده‌اش بیشتر بداند. با این حال زمانی که نتایج به دست آمده لیستی از نام‌هایی را که او هرگز نشنیده بود، نشان می‌داد او دچار حیرت همراه با کنجکاوی شد. پس از تحقیقات طاقت‌فرسا تینا متوجه شد که دو نام از این لیست _ جویس و جان بریستر _ دوقلو‌های بیولوژیکی او هستند.
با این حال شوک بزرگتر زمانی به تینا وارد شد که مادر تینا، کاترین جونز نیز آزمایش انجام داد و نتیجه آن هیچ مطابقتی با دخترش نداشت. با این اتفاقات تینا حدس زد احتمالا زمان تولد در بیمارستان تعویض شده باشد.
جیل لوپز و تینا اینیس در سال ۱۹۶۴ در یک روز و در یک بیمارستان به دنیا آمدند، اما ۵۵ سال بعد آنها متوجه شدند زمانی که نوزاد بودند در بیمارستان تعویض شده‌اند. بعد از سال‌ها، پذیرش چنین چیزی ساده نبود. تینا شروع به جست‌وجوی افرادی کرد که در همان تاریخ در بیمارستان متولد شده بودند. او در نهایت با جیل روبه‌رو شد که حتی به کاترین مادر فعلی تینا شباهت داشت.
بنابراین زمانی که جیل آزمایش DNA را انجام داد، نتیجه آن نشان داد که کاترین مادر واقعی او است. تینا در این باره گفت: تنها چیزی که به آن فکر می‌کردم این بود که چطور آن را به مادرم بگویم. فقط فکر می‌کردم او طاقت شنیدن این واقعیت را ندارد.
کاترین که از شنیدن این خبر کاملا دل‌شکسته شده در این باره گفت: من نمی‌توانستم تینا را از دست بدهم او همیشه دختر من خواهد بود. از همان لحظه‌ای که تینا را در آغوشم گذاشتند او را دوست داشتم. گفتنی است؛ تینا جیل و کاترین اکنون قصد دارند از بیمارستان به دلیل وقوع این اتفاق ناگوار شکایت کنند. در حالی که جیل و کاترین توانستند دوباره به هم بپیوندند، اما تینا نتوانست پدر و مادر واقعی خود را که پیشتر از دنیا رفته بودند ملاقات کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: