kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۷۸۶۹
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸
 
 
ویژه‌برنامه‌های استقبال از بهار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با عنوان «فصل دل‌تکانی» در اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
سید علیرضا فاطمیان‌پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران برنامه‌های این سازمان در استقبال از بهار را تشریح کرد و گفت: این برنامه‌ها با عنوان «فصل دل‌تکانی» در اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
وی از برگزاری برنامه «مهر آیین» خبر داد و افزود: سازمان فرهنگی هنری این برنامه را در مناسبت‌های گوناگون مذهبی و ملی با تجلیل از خانواده معزز شهدا برگزار می‌کند. این برنامه در آستانه سال نو نیز برگزار می‌شود و در آن گروه‌های جهادی با هماهنگی قبلی در خانه‌های شهدا حاضر می‌شوند و خانواده‌های شهدا را در خانه‌تکانی شب عید یاری 
می‌کنند. 
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری تصریح کرد: اتوبوس «کتابگرد هدهد» در مناطق محروم و حاشیه‌ای شهر تهران مستقر می‌شود و ضمن ارائه خدمات کتابخانه‌ای، توزیع محصولات فرهنگی و اجرای برنامه‌های شاد و متنوع برای کودکان، آرزوهای آنها را در قالب نقاشی دریافت می‌کند. این نقاشی بر روی درخت آرزوها در یکی از مراکز خرید تهران نصب می‌شود و شهروندانی که در تدارک خرید شب عید هستند، می‌توانند آرزوهای کودکان را برآورده کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: