kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۴۴۸۳
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
 
 
با اعلام سخنگوی دولت، هواداران به صورت محدود می‌توانند دیدارهای تیم ملی کشورمان در مرحله انتخابی جام جهانی قطر را از نزدیک تماشا کنند.
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت سیزدهم از موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا، با حضور تماشاگران در دیدارهای تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی 2022 خبر داد.وزارت ورزش و جوانان پیش از این درخواست ورود هواداران را در ستاد مقابله با کرونا (به ریاست رئیس‌جمهور) مطرح کرده بود که با اعلام سخنگوی دولت، با این پیشنهاد موافقت شده است.
تعیین سقف برای حضور تماشاگران و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، لازمه حضور هواداران است و وزارت ورزش و جوانان، مسئولیت نظارت بر اجرای این دستورالعمل‌ها را بر عهده خواهد داشت. تیم ملی ایران روزهای 7 و 12 بهمن در دور انتخابی جام جهانی 2022 قطر، به ترتیب به مصاف تیم‌های ملی عراق و امارات می‌رود.
دیروز هم منصوری استاندار تهران درخصوص برگزاری مسابقات ملی ورزشی با حضور تماشاگر نیز گفت: حضور تماشاگر در این مسابقات به صورت حداقلی و با رعایت پروتکل‌ها باید باشد. این اقدام باید با چارچوب‌های وزارت بهداشت دنبال شود. در این موضوع متقاضی وزارت ورزش بوده، ستاد ملی با این امر موافقت کرده و وزارت بهداشت باید در این حوزه نظارت داشته باشد. بی‌تردید اگر بار دیگر ملاحظه شود که دستور العمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی رعایت نمی‌شود مجدد در این امر تجدید نظر خواهیم کرد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: