kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۰۷۴۷
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیج نسخه آرامش ملی است، گفت: بسیج فرمول حل مسائل خطیر و سرنوشت‌ساز جامعه است.


سردار حسین سلامی ‌صبح چهارشنبه در مراسم نمایش اقتدار بسیجیان خراسان‌جنوبی اظهار کرد: این روزها عطر دل‌انگیز و رایحه باطراوات امام(ره) به واسطه میراث جاودانش یعنی بسیج در جامعه انقلابی پراکنده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان‌کرد: بعد امام(ره) نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی در شرایط سخت و بحران‌ها سفینه امت اسلامی و ملت شریف و عزیز ایران را به ساحل فلاح و عزت و اقتدار و آزادگی و کرامت و حریت هدایت کردند. وی افزود: خراسان‌جنوبی سرزمین سردار شهید رحیمی، شهید ناصری، سردار شهید آهنی، شهید آخوندی و کاوه و هزاران شهید پرآوازه دیگر است که عطرشان طراوت معنوی و نشاط الهی و شادابی ملکوتی را برای مردمان به همراه می‌آورد.
سردار سلامی ‌با بیان اینکه بسیج در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن ایستاده است، گفت: بسیج فرمول حل مسائل خطیر و سرنوشت‌ساز جامعه است.
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه بسیجیان در هر صحنه‌ای فعال هستند، گفت: بسیج نسخه آرامش ملی است. بسیج یک موهبت الهی است و هر مخاطره سختی را به برکت حضور فداکارانه بسیج به یک فرصت برای شکوفایی اسلام و سربلندی اسلام تبدیل می‌کنیم.
وی با بیان اینکه بسیجیان تیرهای بلا را به جان خریدند تا قامت مردمان سرزمینشان استوار بماند، گفت: جنگی که هشت سال بر ملت ایران تحمیل شد یک نقشه جهانی سیاسی بود و بعد از آنکه انقلاب، استقلال و آزادی را به ارمغان آورد همه شیاطین بزرگ و کوچک از شرق و غرب در یک توطئه جهانی همدست شدند وگرنه صدام به تنهایی نمی‌توانست در این مسیر حرکت کند. فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ هشت ساله در ابعاد جهانی بر ملت ایران تحمیل شد ولی وقتی بسیج به میدان این رزمگاه بزرگ و عظیم آمد تا خطری سنگین را از این ملت دور کند، موازنه به نفع ایران به هم خورد.
سردار سلامی ‌با‌ اشاره به اینکه در یک نگاه همه ملت ایران بسیجی هستند، اظهار کرد: بسیج از ملت و ملت از بسیج جدا نیست و این راه شکست‌ناپذیری مردم شریف ایران اسلامی در برابر مشکلاتی است که با آن رو‌به‌رو بوده است. ما از یک جنگ سخت و خطرناک تنها به واسطه حضور دریای پرخروش بسیج گذشتیم و این دریا هیچگاه پایان نخواهد یافت و هر روز رویش‌های دل‌انگیزی دارد.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با‌ اشاره به اینکه فرهنگ بسیج در سرزمین‌های دیگر تکثیر شد، گفت: در صحنه‌های متعدد دیگر چون تحریم‌های اقتصادی اقدامات ارزشمندی انجام داد و پرچم‌دار اقتصاد مقاومتی شد.
سردار سلامی‌با بیان اینکه بسیج در برابر تهاجم فرهنگی دشمن ایستاد و فرهنگ اسلام و جهاد و روح آزادگی را‌ ترویج کرد، ادامه ‌داد: هر مشکلی که برای ملت پیش آمد، بسیج اولین نهادی بود که بی‌توقع در آن میدان حضور یافت.
وی گفت: بسیج آوار مشکلات را از روی دوش مردمان این سرزمین بر می‌دارد که این مهم را در سیل‌ها و زلزله‌ها و مقابله با بیماری کرونا. می‌توان دید و از این جهت در حقیقت بسیج فرمول حل مسائل ما و نسخه آرامش ملت است.
دشمن در حال زوال است
فرمانده سپاه گفت: در مقابله با محرومیت‌ها و رنج‌ها آنان که فرهنگ انفاق را ‌ترویج کرده و به یاری مردمان نیازمند می‌شتابند، بسیجیان و گروه‌های جهادی هستند که امواج تعاون آنان در
جای جای این کشور پیچیده است. سردار سلامی‌با‌ اشاره به اینکه بسیج هیچ‌گاه مشق عقب‌نشینی نکرده است، اظهار کرد: بسیج همواره رو به جلو حرکت کرده و در آینده نیز از شما به نیکویی و با عزت و سربلندی یاد خواهند کرد.
وی با بیان اینکه تا پیروزی راه زیادی باقی نمانده است، یادآور شد: برای رسیدن به موفقیت باید حول محور ولی‌فقیه بایستیم و تجربه ما و وعده سنت و جاری الهی این است که باید قوی باشیم تا به پیروزی برسیم و هر ملتی تسلیم شد، ذلیل
می‌شود.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن در حال زوال است، گفت: بسیج جبهه وسیع گشوده و دشمن را در جبهه‌های مختلف دنبال می‌کند. صحنه‌های خطرناک تمام شده اگرچه صحنه‌های سخت وجود دارد ولی خطرناک نیست چرا که شما بسیجیان قوی شده‌اید.

نام:
ایمیل:
* نظر: