kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۰۶۲۵
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱
در پی انتشار مطالب هتاکانه علیه شهید قاسم سلیمانی توسط یکی از عوامل تولید برنامه‌های شبکه پنج سیما، بنیاد حفظ و نشر آثار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه خطاب به پیمان جبلی، رئیس صداوسیما بدین شرح است: «در روزهای گذشته جریانی کور در خارج کشور که از محبوبیت شهید سلیمانی نگران بوده و هست، در تلاشی ناشیانه، با جعل نامه‌ای منتسب به خانم زینب سلیمانی در مورد کمک دو میلیون دلاری به ازدواج دختران لبنانی، توان رسانه‌ای خود را به میدان آورد تا با
غبار‌آلود کردن فضا، بتواند بر افکار دوستداران این شهید تأثیر بگذارد. هرچند عموم مردم بصیر ایران متوجه حقیقت ماجرا بودند، اما برخی از هموطنان تحت تأثیر این خبرسازی جریان سعودی قرار گرفته که مطلب منتشر شده از بستگان همکاران رسانه ملی هم در همین چارچوب ارزیابی شد.اکنون ضمن سپاس از توجه رسانه ملی به پاسداشت یاد و نام شهید سلیمانی پیرو اطلاعیه روابط عمومی سازمان صداوسیما درخصوص پیگیری انتشار مطلب موهن نسبت به سردار شهید سلیمانی در صفحه شخصی یکی از عوامل آن سازمان، خواهشمند است با توجه به اظهارات فرد یاد شده درباره این موضوع، با رأفت اسلامی نسبت به این موضوع تصمیم‌گیری شود؛ چرا که مشی شهید سلیمانی، ‌اشداء علی الکفار و رحماء بینهم است. شهید سلیمانی دختران سرزمین خود را دختران خود می‌دانست و هیچ پدری را سودای برخورد با دختر خود نیست. سرمایه بزرگ شهید سلیمانی، محبت مردم است.»

نام:
ایمیل:
* نظر: