kayhan.ir

کد خبر: ۲۳۰۳۰۷
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴
اختلافات وزارت ورزش و فدراسیون ژیمناستیک آن‌قدر بالا گرفته که گفته می‌شود امروز بیک بین به عنوان سرپرست جانشین اینچه درگاهی می‌شود.

 


مجموعه چوگان و سوارکاری شهدا واقع در تهران عصر روز چهارشنبه از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور پلمب شد. علیرضا عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه درباره پلمب ساختمان فدراسیون ژیمناستیک در مجموعه ورزشی انقلاب و سالن ژیمناستیک برادران شهید آذرپی اظهار کرد: ساختمان فدراسیون ژیمناستیک پلمب نشده، بلکه چون متاسفانه رئیس‌ندارد و انتخابات آن ظرف یک ماه آینده برگزار می‌شود، تا زمان مشخص شدن رئیس‌فدراسیون اجازه ورود به بهره‌بردار و همکارانش به لحاظ تخلفات قراردادی و اتمام قرارداد با بهره‌بردار داده نمی‌شود.
وی افزود: ما اینچه درگاهی را به عنوان رئیس‌فدراسیون ژیمناستیک نمی‌شناسیم، مجمع باید تصمیم بگیرد چه کسی رئیس‌فدراسیون شود. وی در حال حاضر تخلفات قراردادی دارد و اجازه ورود به فدراسیون به او داده نمی‌شود. ما با تمام فدراسیون‌ها درحوزه مالی ورود پیدا نمی‌کنیم، بحث ما تخلفاتی است که در آینده می‌تواند هزار و یک پرونده و فضای نامناسب برای بهره‌بردار ورزشی ایجاد کند. انتشار اخبار مبنی بر اختلافات وزارت ورزش با فدراسیون ژیمناستیک و پلمب این فدراسیون در شرایطی است که دیروز عبدی سخنگوی فدراسیون ژیمناستیک در گفت‌و‌گو با برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: در تاریخ 23 آبان نامه‌ای به اینچه درگاهی ارسال کردند که باید یک میلیارد و 200 میلیون تومان پرداخت کنید، در غیر این صورت اماکن فدراسیون پس گرفته خواهد شد. موضوع دیگر این است که وزارت ورزش قصد دارد نیک‌بین را که از مسئولان سابق فدراسیون است به عنوان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک معرفی کند. این انتصاب قطعا بر خلاف اساسنامه است و می‌تواند تبعات زیادی داشته باشد. بعد از ژیمناستیک‌، گویا مجموعه چوگان و سوارکاری شهدا هم از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور پلمب شد، موضوعی که اعتراض مسئولان فدراسیون چوگان را به دنبال داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: