kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۹۹۸۴
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶
  سیزدهمین جلسه هیئت‌رئیسه فدراسیون کشتی، صبح دیروز با حضور اعضاء برگزار شد. 
در این جلسه که با حضور محمدرضا طالقانی، سهراب کیهانی، سید عبدالرضا موسوی عضو هیئت‌رئیسه و مسئولان فدراسیون کشتی از جمله علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب‌رئیس‌و ابراهیم مهربان سرپرست دبیری برگزار شد، موضوعات مختلفی مطرح شد. در این جلسه دبیر اظهار داشت: در مسابقات جهانی نروژ اتفاقات خوبی برای تیم ما رقم خورد اما مهم‌تر از این اتفاقات حفظ کردن این افتخارات در آینده است. 
وی تصریح کرد: چند وقتی است که اساسنامه جدید فدراسیون‌ها از طریق وزارت ورزش ابلاغ شده اما فدراسیون کشتی در دوره قبلی یک اساسنامه جدا و مورد تأیید اتحادیه جهانی را مصوب کرد و اگر بخواهیم اساسنامه وزارت ورزش را انجام دهیم در بحث بین‌المللی حتما به مشکل خواهیم خورد. آیین نامه ارائه شده از سوی وزارت ورزش عملا رئیس‌فدراسیون را هیچ کاره کرده و در واقع دست رئیس‌فدراسیون را برای کار کردن می‌بندد.
دبیر در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: کشتی هزینه‌های بسیار بالایی دارد و ما فقط برای مسابقات نروژ نزدیک به 110 هزار یورو هزینه ثبت‌نام و هتل دادیم، وزارت ورزش و جوانان باید بودجه کشتی را بدهد، در غیر این صورت ما برای اجرای ادامه برنامه‌های خود حتما با مشکل مواجه خواهیم شد. رئیس‌فدراسیون کشتی یادآور شد: موضوع دیگر اینکه ما امسال بالای یک میلیارد به هیئت‌های استانی خود کمک کردیم و اگر وزارت ورزش بودجه ما را بدهد می‌توانیم بیشتر به آنها کمک کنیم و در امر تجهیز باشگاه‌ها و اهدای تشک کشتی به سراسر کشور بهتر عمل کنیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: