kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۹۷۷۰
تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴
معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز پنجشنبه در ادامه دیدارهای مستمر با ایثارگران با سه خانواده شهید و جانباز دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش «ایثار»، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با حضور در منزل شهیدان «داوود، رسول و علیرضا خالقی‌پور» با مادر و دیگر اعضای خانواده این شهیدان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
گفتنی است، مادر شهیدان خالقی‌پور یکی از مادران نمونه زنجانی است که علاوه بر تقدیم سه فرزند خود، افتخار همسری جانباز دوران دفاع مقدس را دارد. اولین شهید این خانواده داود خالقی‌پور در سال ۱۳۶۲ طی عملیات خیبر در جزیره مجنون و دو شهید دیگر این خانواده نیز رسول و علیرضا به طور همزمان در سال ۱۳۶۷ در منطقه شلمچه در آغوش یکدیگر به فیض شهادت نائل آمدند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در منزل «محمدمهدی دژگانی» جانباز دوران دفاع مقدس حضور یافت و در جریان وضعیت درمانی این جانباز سرافراز قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.
قاضی‌زاده هاشمی همچنین با جانباز و آزاده سرافراز «حسن رستم‌خانی» دیدار و از صبر و ازخودگذشتگی آزادگان عزیز تجلیل کرد و در جریان وضعیت این جانباز و آزاده قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: