kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۹۵۷۳
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶

 

وقتی پیشگویی ولی خدا محقق شد
در سال 1369 خدمت مرحوم حاج غلامرضا قدسی از شعرای بزرگ و انقلابی خراسان رسیده بودم که ایشان نقل كردند: در جواني با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي هم مباحثه بوديم. حدود 45 سال پيش به اتفاق ايشان كه در عنفوان جواني بودند به خدمت يكي از اولياي خدا به نام آقاي سمناني(ره) كه در خراسان ساكن بودند، مي‌رفتيم و از درس‌هاي ايشان استفاده مي‌كرديم. در يكي از اين جلسات درس، مرحوم آقاي سمناني چنين عنوان كردند: «در عالم سيْر ديدم كه آقاي قدسي، شما به زندان افتاده‌ايد و من غرق در خون خود شده‌ام و (به آيت‌الله خامنه‌اي‌ اشاره كردند و گفتند:) ايشان هم رهبر ايران شده‌اند.
پس از اتمام صحبت ايشان در دلم نسبت به اين پيشگويي‌ها و عالم سيْر شبهه داشتم. با خود مي‌انديشيدم كه عالم سير چگونه عالمي است؟ چطور مي‌شود آقاي سمناني غرق در خون شوند در حالي كه انقلابي نيستند. با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي هم در آنجا شوخي کردم. پس از مدتي مرا دستگير كردند و مدتي طولاني در زندان بودم. از زندان آزاد شده بودم كه شنيدم استاد سمناني در يك تصادف كشته شده‌اند. با شتاب به محلّ حادثه رفتم. استاد سمناني به اتفاق مادرشان در تصادفي خونين كشته و غرق در خون شده بودند. وقتي حضرت آيت‌الله خامنه‌اي به رياست جمهوري
رسيدند، گفتم هنوز پيشگويي استاد سمناني محقق نشده است. زماني كه ايشان رهبر انقلاب اسلامي شدند متوجّه تحقق يافتن پيشگويي سوم استاد سمناني شدم.
* راوی: غلامحسین حیدری- ماهنامه موعود
شماره 108- بهمن 1388

نام:
ایمیل:
* نظر: