kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۹۴۷۵
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۳
در هفته ششم لیگ برتر والیبال اتفاق می‌افتد
در هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور دو تیم مدعی سپاهان و شهرداری ارومیه به مصاف یکدیگر می‌روند، تقابلی که آن را جنگ ستارگان می‌نامند.
هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای کشور جام سردار دلها «سپهبد قاسم سلیمانی» عصر امروز(چهارشنبه) با انجام هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود.
در اصفهان دو تیم هم امتیازی سپاهان و شهرداری ارومیه که رده‌های اول و دوم جدول را به خود اختصاص داده‌اند در مصافی سخت و حساس در سالن ۲۵ آبان ورزشگاه بزرگ نقش جهان به مصاف هم می‌روند، دیداری که برای هر دو تیم با توجه به شرایط جدول و برای ماندن در کورس قهرمانی بسیار مهم است، شاگردان محمدی در هفته گذشته در دیداری جذاب با نتیجه ۳ بر یک شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات هراز آمل را شکست دادند، رقابتی که با تیز هوشی و تجربه بازیکنانی چون، میرزاجانپور، ملابهرامی، قائمی، غفور و کار تیمی خوب سپاهانی‌ها همراه بود.
شهرداری ارومیه نیز در خانه ۳ بر صفر تیم سایپا را مغلوب خود کرد تا هم امتیاز سپاهان در بالای جدول شود.
در دیگر دیدارهای این هفته تیم هورسان رامسر قعرنشین میزبان فولاد سیرجان رده ششمی است، شهرداری گنبد که در رده سیزدهم قرار دارد باید در خانه از پیکان تهران‌ رده پنجمی پذیرایی کند، شاگردان اکبری هفته گذشته موفق به شکست فولاد سیرجان شدند.
شهداب یزد یکی دیگر از تیم‌های خوب این فصل که تجربه صدرنشینی هم دارد میزبان پاس گرگان است، مس رفسنجان در ورامین میهمان تیم رده هفتمی شهرداری ورامین خواهد بود، سایپا در دیداری خانگی به مصاف راه‌یاب ملل مریوان می‌رود، لبنیات هراز آمل پس از اولین باخت خود مقابل سپاهان در خانه آذرباتری ارومیه است.

نام:
ایمیل:
* نظر: