kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۹۴۵۲
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: گرانی‌های اخیر پشت پرده‌هایی دارد و پشت پرده‌های گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند.

 


به گزارش خبرگزاری ایسنا، حجت‌الاسلام محمد‌جعفر منتظری، در حاشیه نشست کارآموزان کارشناسان رسمی استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره گرانی‌های اخیر اظهار داشت: موضوع گرانفروشی در صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی است، اما ما اعلام کردیم به لحاظ اینکه مسئله گرانی‌ها برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند، دادستانی هم در کنار سازمان تعزیرات به این موضوع ورود کند. یکی دو ماه است که به صورت افسار‌گسیخته گرانی‌ها را در برخی از نیازهای مردم مشاهده می‌کنیم، به نظر می‌رسد پشت پرده‌هایی دارد.
منتظری افزود: پشت پرده‌های این گرانی‌ها را دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید دنبال کنند اما برخورد با گرانفروشانی که بی‌ضابطه قیمت‌ها را بالا می‌برند، جزو وظایف و تکالیف سازمان تعزیرات حکومتی است. ما بنا داریم تا از ظرفیتی که در دادسراها و دادستانی‌های سراسر کشور داریم در این زمینه استفاده کنیم.
وی بیان داشت: موضوع گرانی‌ها را هم در شورای عالی قضایی اعلام کردیم به لحاظ اینکه مسئله گرانی‌ها به مردم فشارهای زیادی می‌آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر: