kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۹۱۳۶
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰

 

ماجرای انتصاب عضو جدید هیئت‌مدیره استقلال
حجت کریمی رسما به عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره باشگاه استقلال منصوب شد.در جلسه روز پنجشنبه هفته گذشته وزارت ورزش و جوانان، حجت کریمی سرپرست تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی به عنوان عضو جدید هیئت‌مدیره باشگاه استقلال منصوب شد.حجت کریمی عضو جدید هیئت‌مدیره استقلال در این خصوص گفت: من حدود یک ماه پیش قرار بود که وارد هیئت‌مدیره باشگاه استقلال شوم اما یک‌سری کارهایی پیش آمد که نتوانستم حضور پیدا کنم تا موقعی که آقای مجتبی عبداللهی از هیئت‌مدیره استقلال خارج شدند.او ادامه داد: در روز دوشنبه در جلسه هیئت‌مدیره باشگاه استقلال حضور داشتم و با اعضای هیئت مدیره دیدار داشتم. امیدوارم من هم بتوانم به باشگاه استقلال خدمتی کرده باشم و دل هواداران را شاد کنیم.
پیروزی زوریا برابر زسکا با درخشش بازیکنان ایرانی
تیم فوتبال زوریا توانست با دو گل بازیکنان ایرانی خود، پیروزی مهمی برابر زسکا به دست بیاورد.در ادامه دیدارهای لیگ کنفرانس اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها تیم فوتبال زوریا با نتیجه دو بر صفر زسکا صوفیه را شکست داد. در این دیدار شهاب زاهدی و الله‌یار صیادمنش برای زوریا گلزنی کردند تا زوریا بردی تمام ایرانی برابر رقیب خود تجربه کند.از این گروه رم باید برابر تیم بوده نروژ قرار گیرد.
مجیدی: زشت‌ترین گل لیگ را خوردیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال به دنبال تساوی تیمش در خانه فجرسپاسی شیراز نسبت به حضور تماشاگران در ورزشگاه حافظیه انتقاد کرد. فرهاد مجیدی پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز داشت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم باید تشکر ویژه از حراست و پلیس شیراز داشته باشم که آرامش را به استقلال منتقل کردند. باید از جامعه ورزش و فوتبال به خاطر ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها تشکر کنم، چون امروز شاهد حضور تماشاگران زیادی در ورزشگاه بودیم! از سازمان لیگ و فدراسیون می‌خواهیم قبل از بازی، استقلال را در جریان حضور تماشاگران بگذارند تا اگر حضور تماشاگران آزاد شده است تماشاگران ما هم به ورزشگاه بیایند. اگر بحث کرونا و پروتکل‌های بهداشتی تمام شده است به باشگاه استقلال اعلام کنند. خوشحال شدم تماشاگران خونگرم شیرازی در ورزشگاه بودند. به جامعه ورزش تبریک می‌گویم و از تماشاگران استقلال می‌خواهم بازی بعدی به ورزشگاه بیایند. وی افزود: در کل نود دقیقه بازی تیم برتر میدان بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم که تبدیل به گل نکردیم. زشت‌ترین گل لیگ را خوردیم و از زننده گل بپرسید نمی‌داند گل را با کجایش زده است! وقتی از موقعیت‌های‌مان استفاده نکنیم، نتیجه‌اش گلی می‌شود که خوردیم. از کیفیت بازی بازیکنان به خصوص در نیمه اول راضی بودم، آن هم در این زمین. گل دقیقه 95 جزو اتفاقات بازی است و این بازی تمام شده و تمرکزمان را برای بازی بعدی می‌گذاریم.
ژاوی به بارسلونا بازگشت
با تایید باشگاه السد قطر ژاوی به بارسلونا بازگشت.به گزارش SID، باشگاه السد قطر تایید کرد ژاوی سرمربی این تیم قرارداد خود را فسخ کرده است و هدایت بارسلونا را بر عهده می‌گیرد.به این ترتیب یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ بارسلونا هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد و قرارداد خود را امضا خواهد کرد.گفته می‌شود باشگاه السد برای موافقت با رفتن ژاوی 5 میلیون یورو گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: