kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۸۷۸۶
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۴
اقدام ارزشمند قهرمان المپیک و جهان
قهرمان المپیک و جهان دیروز با حضور در آسایشگاه معلولین شهید بهشتی مشهد به پاس قدردانی از زحمات کارکنان و پرسنل موسسات توانبخشی از این آسایشگاه بازدید کرد و به جهت همدردی با ورزشکاران معلول به صورت نمادین روی تشک رفته و با آنان کشتی گرفت.


حسن یزدانی پس از حضور در این آسایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از حضور در کنار عزیزان آسایشگاه و کسانی که در این موسسه فعالیت می‌کنند، لذت بردم. از پرسنلی که در این مکان در تمام زمینه‌ها برای آموزش کودکان ناتوان فعالیت دارند تشکر می‌کنم. امیدوارم خدمت‌رسانی این افراد به چشم مسئولین بیاید و حمایت دولت برای تمام موسسین خیریه کشور را در پی داشته باشد. وی افزود: امیدوارم سایر هنرمندان و ورزشکاران نیز با حضور خود در این موسسات باعث دلگرمی کارکنان آسایشگاه‌های توان‌بخشی شوند. موسسات خیریه و توان‌بخشی با کمک مردم و خیرین حاضر در این مجموعه‌ها اداره می‌شوند و نیازمند حمایت مسئولین و دولت هستند.
چهره عنوان‌دار کشتی ایران و جهان با اشاره به رقابت نمادین خود با یکی از ورزشکاران ناتوان جسمی این آسایشگاه بیان کرد: قهرمانی جزئی از ورزش است، اما در مسائل اجتماعی کمترین هستم. امیدوارم توانسته باشم برای خوشحالی عزیزانی که در این مجوعه حضور دارند در حد توانم قدمی برداشته باشم. قدم برداشتن
در این موسسات کمترین کاری است که انجام می‌دهیم. کودکان اینجا در هر زمینه‌ای مستعد هستند و معلمان آنان نیز زحمت کشیده و آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند. یزدانی درخصوص دریافت نشان ملی معروف خاطرنشان کرد: این نشان از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اهدا شده است. امیدوارم لایق این نشان باشم، زیرا برای نخستین بار به یک ورزشکار اهدا شده است. وی درخصوص برنامه‌اش برای مسابقات آتی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت با آمریکا عنوان کرد: به تمریناتم ادامه می‌دهم. اگر تیم ملی نیاز داشته باشد برای بازی‌های آمریکا در خدمت تیم ملی خواهم بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: