kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۷۲۷۳
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹

 

قرارداد گل‌محمدی دو فصل دیگر تمدید شد
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر دیروز با حضور در دفتر باشگاه، پس از دیدار و مذاکره با سیدمجید صدری، قرارداد خود را برای دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد.
گل‌محمدی تا پایان این فصل با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت و به صورت قطعی، سرمربی سرخپوشان پایتخت در لیگ بیست‌ویکم است اما بنا به کسب موفقیت‌های بزرگ، رضایت هواداران از عملکرد کادرفنی و نیاز باشگاه به حفظ افراد موثر و موفق، صدری تصمیم خود مبنی بر تمدیدقرارداد با این مربی بی‌حاشیه و موفق را عملی کرد و قرارداد گل‌محمدی برای دو فصل دیگر قطعی شد. با توجه به اینکه پرسپولیس هفته آینده باید به مصاف الهلال عربستان برود، این موضوع باعث افزایش توان روحی هواداران و اعضای تیم می‌شود و آثار مثبتی برای پرسپولیس به دنبال خواهد داشت.
علت جدایی خداداد از شهرخودرو
خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال مشهد درباره دلیل جدیی‌اش از شهرخودرو و کادر فنی این تیم گفت: من به خاطر مشکلات شهرخودرو و هم‌بازی بودنم با مهاجری پیشنهاد این تیم را قبول کردم. به هر حال این تیم متعلق به مشهد بود و ما هم به خاطر عرقی که به آن داشتیم و مشکلات ابتدای فصل این تیم، ترجیح دادیم که کنار تیم باشیم.
وی ادامه داد: اما مشکل این بود که من قراردادی یک ساله با یک برنامه دارم که به ازای آن مجبورم حداقل یک روز در هفته به تهران بروم که این موضوع با برنامه تمرینی و همچنین بازی‌های شهرخودرو تداخل داشت. همچنین فشردگی لیگ و قرارداد من با این برنامه حتی باعث می‌شد من بازی‌هایی را در کنار تیم نباشم و طبیعتا این اتفاق خوبی برای شهرخودرو نخواهد بود. من می‌دانم این تیم مشکلات زیادی دارد و نمی‌خواستم دغدغه بودن یا نبودن من، ذهن کادر فنی و مدیریتی باشگاه را بیشتر درگیر کند.عزیزی درباره شانس موفقیت شهرخودرو در لیگ بیست و یکم گفت: خوشبختانه ۹۵ درصد بازیکنان مد نظر مهاجری جذب شدند و اردوی نسبتا خوبی هم در تهران برگزار شد. ولی قصه لیگ بیست و یکم، جنگ دارا و ندار است؛ ۱۲، ۱۳ تیمی که با بودجه دولتی خود را تجهیز می‌کنند و
۵ یا ۶ تیم خصوصی که با بودجه‌ای محدود روانه مسابقات می‌شوند. تیم‌های دولتی بودجه‌ای ۲۵۰ میلیاردی دارند و تیم‌های خود را با هزینه‌های کلان می‌بندند و تیم‌های خصوصی با بودجه‌ای ۳۰ یا ۴۰ میلیاردی در لیگ برتر حاضر می‌شوند. کار برای شهرخودرو خیلی سخت است و اگر در طول فصل به مشکل مالی برنخورد، باز هم کار دشواری برای رقابت دارد.پیشکسوت فوتبال مشهد اضافه کرد: سقف قرارداد بازیکنان در شهرخودرو، یک میلیارد است و این در حالی است که یک بازیکن معمولی در لیگ یک، حداقل یک و نیم میلیارد دریافت می‌کند. با چنین بودجه و تیم جوان و کم‌تجربه‌ای که مهاجری دارد، رقابت در لیگ برتر سخت است اما وظیفه ما حمایت است و امیدواریم همین جوانان باانگیزه‌ای که دارد سبب موفقیت تنها نماینده مشهد شوند.
اضافه شدن یک مربی آلمانی دیگر به کادرفنی تیم امید
نخستین حریف تدارکاتی تیم فوتبال امید در اردوی آماده ‌سازی‌اش معرفی شد. دور جدید تمرینات آماده‌‌سازی تیم فوتبال امید کشورمان از ساعت 16 روز جمعه گذشته پس از بازگشت مهدی مهدو‌ی‌کیا از امارات آغاز شد. البته برخی تیم‌ها مثل تراکتور و صنعت نفت روز جمعه گذشته همزمان با تمرین تیم امید مشغول برگزاری بازی دوستانه بودند و بازیکنان آنها با تاخیر به ملی‌پوشان امید اضافه شدند.به جز جان لامرز و پوریا شدیدی پور که در مرحله قبلی اردو در کادرفنی مهدوی‌کیا حضور داشتند، تیمو روزنبرگ(مربی بدنساز) و یک مربی‌ دروازه‌بان‌های آلمانی به نام ماریو میلتنر که طبق اعلام سایت ترانسفرمارکت فقط 30 سالش است و در آکادمی اینتراخت فرانکفورت و ساندهاوزن فعالیت کرده هم از این مرحله اردو به سرمربی تیم امید کمک خواهند کرد. شاگردان مهدی مهدوی کیا از ساعت 15:30 روز دوشنبه 19مهر دیدار دوستانه‌ای را در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال مقابل تیم دسته اولی خوشه طلایی ساوه برگزار می‌کنند. این مرحله از اردوی تیم امید 23 مهر به اتمام می‌رسد.این تیم خود را برای حضور در رقابت‌های گروه دوم مقدماتی زیر 23 سال قهرمانی آسیا که از 3 تا 9 آبان در تاجیکستان برگزار می‌شود، آماده می‌کند. ایران در این مسابقات به ترتیب به مصاف نپال، لبنان و تاجیکستان می‌رود.

نام:
ایمیل:
* نظر: