kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۷۰۹۲
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۵
رئیس‌سازمان صداوسیما در سفر به استان خوزستان برای ادای احترام به شهید «علی لندی» به خانه این نوجوان فداکار ایذه‌ای رفت و از طرف رهبر معظم انقلاب، قرآنی را با دست خط ایشان به خانواده این شهید هدیه داد.

در گزارش روابط عمومی رسانه ملی آمده است: پیمان جبلی، رئیس‌جدید صداوسیما در دیدار با خانواده شهید «علی لندی»، او را به‌عنوان نماینده یک جریان فرهنگی دانست و گفت: این شهید نماینده جریان فرهنگی نوجوانان کشور است و هر ازگاهی با وقوع چنین اتفاقاتی است که می‌فهمیم این رویش و نسل جدید که فداکاری خود را به رخ می‌کشد، روزبه‌روز رو به ازدیاد و تعالی است.
جبلی در دیدار این خانواده شهید از طرف مقام معظم رهبری قرآنی را با دست خط ایشان به خانواده شهید لندی هدیه داد. رئیس‌رسانه ملی همچنین با اهدای لوح به امضای خود، از خانواده این شهید عزیز قدردانی کرد.
به گزارش تسنیم، رئیس‌رسانه ملی پس از ادای احترام به روح بلند این شهید بیان داشت: در اولین روز فعالیت رسمی‌ام به‌عنوان رئیس‌صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران توفیق یافتیم که خدمت خانواده بزرگوار این شهید برسیم.
وی افزود: این شهید عزیز الگو و حجتی است که خداوند بر ما نازل کرده است تا قدر نعمات خدا را بدانیم. این شهید، نمونه‌ای از الگوهایی است که روشن‌کننده مسیر و چراغ راه نسل جدیدند.
جبلی گفت: در این دیدار با این خانواده محترم عرض ادب و احترام کردیم و به این روح بزرگ تبرک و تیمم می‌جوییم تا با برکت آن، در مسیر اداره این رسانه فراگیر و دستگاه مهم فرهنگی کشور ثابت‌قدم باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: