kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۷۷۹
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
پایان نخستین اردوی تیم فوتبال امید با حضور بیش از 60 بازیکن
اولین اردوی آماده‌‎‌سازی تیم فوتبال المپیک ایران با حضور بیش از 60 بازیکن در کمپ تیم‌های ملی دیروز به پایان رسید.

برای برگزاری این اردو 65 بازیکن به اردوی تیم ملی فراخوانده شده بودند که البته برخی از آنها قادر به حضور در تمرینات نشدند تا برخی از گروه‌ها مثل گروه سوم با کمتر از 22 نفر تمرین کنند. این نفرات در سه گروه که هر کدام طی سه روز و 5 جلسه تمرینیِ نوبت صبح و عصر تمرین کردند، کارشان را در کمپ تیم‌های ملی زیر نظر مهدی مهدوی کیا و کادرش دنبال کردند و سرانجام ظهر دیروز گروه سوم نیز 5 جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتند و مرخص شدند.
بازیکنانی که طی این روزها زیر نظر مهدی مهدوی‌کیا کار کردند، او را مربی‌‎ای دقیق توصیف می‌کنند که به شدت به نظم پایبند است و البته در این بین ایجاد ارتباط موثر با بازیکنان که در این رده سنی اهمیت بسیاری دارد، از نکات قابل توجه دیگر است که رضایت خاطر بازیکنان جوان دعوت شده را به همراه داشته است. اما شاید مهم‌‎ترین موضوع در کار مهدی مهدوی کیا که در این چند روزه کاملا به چشم آمده، حضور همیشگی و فعال او در تمرینات بوده است.
قرار است مهدی مهدوی‌کیا که اولین اردوی آماده‌‌سازی تیم المپیک ایران را در سکوت خاتمه داد، به زودی با برگزاری یک نشست خبری در مورد شرایط اردو و بازیکنان دعوت شده به تیم ملی صحبت کند و سپس بلافاصله دومین اردوی تیم فوتبال المپیک ایران با دعوت از 23 بازیکن که طی روزهای اخیر شرایطشان زیر نظر گرفته خواهد شد، ادامه پیدا می‌کند. البته که شاید در این اردو بیشتر از نام‌های شناخته‌ شده‌تر استفاده شود، ولی این اطمینان به سایر بازیکنان داده شده که در صورت عدم دعوت، در اردوهای بعدی از آنها استفاده خواهد
شد.
بازی‌های مقدماتی المپیک از سوم آبان ماه در 10 گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی از سوم آبان ماه آغاز می‌شود و تیم‌های برتر گروه‌های یازده‌گانه به علاوه چهار تیم برتر به مرحله بعدی مسابقات که در ازبکستان برگزار خواهد شد، راه پیدا می‌کنند. ایران در مرحله اول مقدماتی با کشورهای تاجیکستان، نپال و اردن هم‌گروه شده و شهر دوشنبه به عنوان میزبان بازی‌های این گروه معرفی شده است. تیم امید در روزهای 5، 7 و 9 آبان به ترتیب به مصاف نپال، لبنان و تاجیکستان می‌رود.

نام:
ایمیل:
* نظر: