kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۶۸۴
تاریخ انتشار : ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۷
تیم ملی همانند اردوی پیش از دیدار با سوریه، برای دیدار با امارات نیز برخی از لژیونرها را فقط برای دو جلسه تمرینی در اختیار خواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ایران در ادامه بازی‌های انتخابی جام جهانی، پانزدهم مهر با امارات و بیستم مهر با کره‌جنوبی دیدار می‌کند که به نظر می‌رسد سخت‌ترین دیدارهای تیم ملی مقابل تیم‌های دوم و سوم این گروه است.دراگان اسکوچیچ در حالی باید تیمش را آماده دیدار نخست با امارات کند که فقط سه روز قبل از این مسابقه، فیفا دی آغاز می‌شود و باشگاه‌ها ملزم هستند بازیکنان ملی‌پوش را در اختیار تیم‌های ملی قرار دهند که با توجه به وجود لژیونرهای پرتعداد در تیم ملی ایران، دست کادرفنی از این حیث بسته است.
در واقع همان‌طور که لژیونرها برای دیدار با سوریه، فقط سه جلسه تمرینی (اعم از یک جلسه مربوط به ریکاوری و رفع خستگی ناشی از سفر به ایران) را برگزار کردند، برای دیدار ایران و امارات هم وضعیت به همین شکل است.برای دیدار ایران و امارات نیز خیلی از بازیکنان لژیونر مانند آزمون، جهانبخش، محمدی، انصاری‌فرد، حاج‌صفی، قدوس، بیرانوند و محرمی تا یازدهم مهر با تیم‌های خود در مسابقات باشگاهی به میدان خواهند رفت و در بهترین حالت، دوازدهم مهر خود را به اردوی تیم ملی معرفی خواهند کرد.
در نتیجه این بازیکنان فقط روزهای سیزدهم و چهاردهم مهر با تیم ملی تمرین خواهند کرد و روز پانزدهم هم با تیم ملی در ورزشگاه زعبیل دوبی رو در روی امارات قرار می‌گیرند. در نتیجه همین مشکل بود که تیم ملی در دیدار با سوریه از هماهنگی لازم به دور بود و عملکرد پر نقصی را در خانه مقابل رقیب خود به نمایش گذاشت اما با گذشت زمان و انجام تمرینات بیش‌تر به تیم هماهنگ‌تر و منسجم‌تری در بازی با عراق تبدیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: