kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۶۱۶
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

 

مراسم تجلیل از ورزشکاران حامی مردم فلسطین و مروجین اخلاق با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد حامی مردم مظلوم فلسطین و مروجین اخلاق و منش پهلوانی، صبح دیروز برگزار شد.در این مراسم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، سردار قریشی جانشین رئیس‌سازمان بسیج مستضعفین، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، تعدادی از رؤسای فدراسیون‌ها و همچنین تعدادی از ورزشکاران و مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی حضور داشتند.
میرجلیلی رئیس‌سازمان بسیج ورزشکاران در این مراسم اظهار داشت: پنج هزار شهید ورزشکار به خاطر آرمان‌های خود، از مدال‌های‌شان گذشتند و پلاک آنها، مدال‌شان شد. امروز هم قصد تجلیل از ورزشکارانی را داریم که مقابل نمایندگان رژیم صهیونسیتی قرار نگرفتند و همچنین با اقدامات خیرخواهانه، به کمک به مردم در حوادث مختلف برخاستند.
همچنین سجادی وزیر ورزش در بخشی از صحبت‌های خود در این مراسم عنوان کرد: ما پنج هزار شهید در دفاع مقدس و 135 شهید مدافع حرم داریم که افتخار بزرگی است. اینکه یک سرپرست معنوی برای کاروان‌مان انتخاب می‌شود و مادر یک شهید هم سرپرست معنوی می‌شود، کار بزرگی است. کاری که الان می‌شود، یعنی تجلیل از جوانمردان، اقدام و ارزش بزرگی است که به سهم خودم تشکر می‌کنم و افتخار می‌کنم که چنین دیدگاه‌هایی در کشور وجود دارد و حتی باید به بیرون از ایران منعکس شود.
وزیر ورزش در حاشیه این مراسم نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام سعی ما این است که اساسنامه اجرا شود و انتخابات به شکل منظم و طوری که استانداردها رعایت شود برگزار شود و کسی نه معترض شود و نه برای کسی شائبه‌ای ایجاد شود و بهانه‌ای هم به وجود نیاید تا به مراجع بین‌المللی منعکس کنند. من در جمع دوستان هم عرض کردم که در دنیا هم این‌قدر آدم‌ها بیکار نیستند که بیایند ببینند انتخابات فلان فدراسیون ورزشی در ایران چگونه برگزار شد. مگر اینکه خدای نکرده انتخاباتی برگزار شود و یک نفر معترض شود و به بیرون منعکس کنند. باید کارمان دقیق و قانونمند باشد و با هماهنگی کامل با کمیته بین‌المللی المپیک و همه مراجع بین‌المللی کار را انجام دهیم.
سجادی در واکنش به این موضوع که پیش از این برخی از فدراسیون‌ها با سرپرست اداره می‌شدند، آیا این روال ادامه پیدا خواهد کرد؟ گفت: من برنامه‌ای ندارم، اساسنامه و مجمع حرف می‌زند و تصمیم می‌گیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر: