kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۱۴۹
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323

* با شکست برجام در دولت آقای روحانی و پذیرفته شدن عضویت ایران در سازمان شانگهای در اولین ماه شروع دولت آقای رئیسی معلوم شد چه کسانی زبان دنیا را بلد هستند و چه کسانی بلد نبودند فقط ادعای آن را داشتند.
5794---0911
* ورود مقتدرانه ایران به سازمان شانگهای، بیانگر برش دیپلماسی جهادی در عرصه جهانی است. این پیروزی بزرگ را به رهبر معظم انقلاب، ملت انقلابی و دولت جهادی تبریک می‌گوییم.
8559---0914 و 2588---0918
* با اینکه مدت کوتاهی از عمر دولت سیزدهم سپری شده، اقدامات صورت گرفته ثابت کرد که تحریم‌ها و کرونا بهانه‌ای بیش در دست دولت قبلی نبود تا به این بهانه کم‌کاری‌های خود را توجیه نماید. ان‌شاءا... دکتر رئیسی بتواند امید و اعتماد از دست رفته مردم را باز گرداند.
1648---0915
* دکتر رئیسی نشان داد بنای عملی دارند تا ریشه اشرافیت که از دولت سازندگی در کشور ریشه دوانده است را بخشکاند لذا در اولین سفر خارجی خود از پاویون تا هواپیما اجازه نداد فرش قرمز پهن کنند.
997---0912
* وزیر محترم ورزش! استفاده از مربی خارجی اولاً القای ما نمی‌توانیم است و ثانیاً توهین به جوانان غیور این مرز و بوم است. مطمئن باشید ضرب‌المثل مرغ همسایه غاز است یک القای شیطانی است و قطعاً مرغ همسایه غاز نیست! پیروزی کمتر با مربی داخلی بسیار شیرین‌تر است از پیروزی احتمالی بیشتر با مربی خارجی. حضرت آقا در تاریخ 1400/6/27 در دیدار با قهرمانان المپیک و پارالمپیک در بازی‌های 2020 توکیو فرمودند: حتی‌المقدر از مربی داخلی استفاده کنید و این یک توصیه اخلاقی صرف نیست. یک دستورالعمل است که باید مدنظر مسئولین قرار گیرد.
3561---0253
* همانطوری که سریال نفوذ در عرصه اقتصادی را ساختند باید سریال نفوذ در حوزه فرهنگی را هم کلید بزنند تا مردم و مسئولین هوشیار باشند.
7345---0912
* از استانداران، فرمانداران، شهرداران و بخشداران و... درخواست می‌شود فقط چند روز با وسائط نقلیه عمومی در شهرها تردد کنند تا از مدیریت راهور، ‌اتوبوسرانی، ‌تاکسیرانی و... آگاه شوید و رنج و درد مسافرین و مردم را درک کنید. از رؤسای قوا درس بگیرید.
7215---0915
* با وجودی که بیش از سه هفته از رای اعتماد مجلس به وزرا می‌گذرد هیچ تحرکی در مورد جابه‌جایی مدیران ارشد (معاون وزرا و مدیران کل) دیده نمی‌شود چرا؟! زمان به سرعت در حال حرکت است و مردم چشم امیدشان به دولت ضدفساد است.
پورسعید
* برای پایان دادن به اختلاف بین سردفتران و پلیس راهور، دولت تمام سندهای خودروها را تک‌برگ کند که با تعویض پلاک خودرو به نام مالک جدید همه چیز به نام خریدار ثبت شود و به محضر هم نیازی نباشد.
0685---0916
* قانون همسان‌سازی برای بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی صورت گرفت الا برای بازنشستگان مستضعف روستایی که دریافتی آنها 700 هزار تومان است! از دولت جهادی انتظار می‌رود به این اقشار مظلوم توجه جدی‌تر نماید.
3524---0916
* در تاریخ 1400/3/18 بازنشسته شده‌ام و جزو زیرمجموعه خانه کارگر بوده‌ام. چطور برای پرداخت سنوات ما اظهار می‌دارند مشکل مالی دارند ولی برای تبلیغات میان‌دوره‌ای نامزد نماینده مجلس، خانه کارگر در خردادماه میلیاردها تومان هزینه تبلیغات کرد!
4832---0912
* اگر دولت قبل به تدریج قیمت بنزین را افزایش می‌داد این همه خسارت به کشور تحمیل نمی‌شد و رئیس دولت هم با لبخند تلخ صبح جمعه متوجه گران شدن بنزین نمی‌شد! دولت جدید ان‌شاءا... در صورت ضرورت با برنامه نسبت به افزایش تدریجی قیمت بنزین اهتمام ورزد تا یکباره شوک به جامعه وارد نشود.
طاهری
* چرا تعرفه سالانه پیامک واریزی و برداشت بانک ملت دو برابر دیگر بانک‌هاست؟ آیا بانک‌ها نباید تابع مقررات بانک مرکزی باشند؟!
9733---0994
* خبر سفر فرمانده محترم نیروی قدس به استان کردستان و بازدید از زندان‌های استان و بعد هم پادرمیانی برای آزادی یکی از زندانیان بومی منطقه با ضمانت بزرگان قوم بسیار خوشحال‌کننده و تاثیرگذار بود.
3107---0902
* وقتی کسی که خودروی صفر می‌خرد برگ سبز به عنوان سند خودرو لحاظ می‌شود و صاحب برگ سبز صاحب خودروست مگر اینکه بخواهد خودرو را بفروشد که باید به دفترخانه مراجعه نماید. بنابراین حرف دادستان ملاک و حق است مگر اینکه بحث درآمدزایی مطرح باشد که بحث دیگری است.
قطب‌زاده
* میزان واردات واکسن کرونا در این چند روز شروع دولت آقای رئيسی خیلی بیشتر از مقداری است که در طول چند ماه گذشته در دولت قبل وارد شده بود. این موضوع نشان می‌دهد بسیاری از مشکلات به‌وجود آمده برخاسته از ناتوانی و سوءمدیریت مدیران دولت قبل است. متاسفانه در دولت آقای روحانی اراده‌ای برای کار وجود نداشت.
1648---0915
* مسئولین محلی خرم‌آباد لرستان خود را به ساخت پروژه‌های سطحی مثل ساخت پارک مشغول کرده‌اند در حالی که مردم در انتظار اجرای پروژه‌های صنعتی می‌باشند.
0685---0916
* یک روزنامه زنجیره‌ای که مدیحه‌سرای دولت آقای روحانی بود نوشته در دولت قبل برای واردات واکسن مانع‌تراشی می‌شد اولا باید دلیل ذکر کنند ثانیا این توجیه را هر آدم تنبل و زمین‌گیر برای فرار از مسئولیت می‌تواند داشته باشد.
6852---0912
* انتظار و درخواست مردم این است که برخی دولتمردان بی‌مسئولیت سابق به‌دلیل سوءمدیریت و ترک فعل‌های خود محاکمه و مجازات شوند و دیگران درس بگیرند.
8495---0911
* چرا برای مسافرین ترکیه آزمایش کرونا دیده نشده ولی برای زوار امام حسین(ع) در اربعین این آزمایش را اجباری کرده‌اند و عجیب‌تر اینکه پول بلیت سفر به ترکیه ارزان‌تر از بلیت نجف است.
8853---0912
* برخی از بازیکنان استقلال علت شکست تیم را بی‌پولی بازیکنان عنوان کرده‌اند! بازیکنی که سال قبل 3 تا 5 میلیارد دریافت کرده مشکل پولی و مالی دارد یا کارگری که در طول یک سال صدمیلیون تومان حقوق او نمی‌شود؟!
7250---0919 و 4958---0916

نام:
ایمیل:
* نظر: