kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۰۶۳
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۸

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323

* خواستم از طریق این ستون از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بابت مصوبات گره‌گشا از مشکلات کشور و سامان بخشیدن به وضعیت نابسامان اقتصادی تقدیر و تشکر بکنم. واقعاً به آینده امیدوار شده‌ایم.
4602---0914
* مردم عزیزمان باید بپذیرند ترمیم خرابی‌هایی که دولت تدبیر بوجود آورده وقت زیادی خواهد برد. خیلی سریع می‌توان یک بنا و ساختمان را خراب کرد ولی ساخت آن زمان بر خواهد بود.
3107---0902
* اگر همه در کنار هم باشیم و اراده‌ها برای کار هر روز بیشتر و قوی‌تر شود بسیاری از مشکلات را می‌توان از سر راه برداشت و کشور را جلو برد.
0049---0911
* دولت قبل یک برنامه 100 روزه برای گشایش زندگی مردم اعلام کرد هر چند گشایشی حاصل نشد ولی از دولت دکتر رئیسی انتظار می‌رود مانند ارزانی سیمان برنامه‌ای برای گشایش مردم از نظر اقتصادی و... ارایه دهد تا مردم امیدوار شوند.
گودرزی
* با نقدینگی‌هایی که دست مردم است کوچکترین حرکت نسنجیده و غیرکارشناسی دولت، بازار اقتصاد را به هم می‌ریزد. زندگی برای اقشار کم‌درآمد و ضعیف جامعه بسیار سخت شده است. نباید گذاشت نابود بشوند.
1420---0938
* دولت دوازدهم خبر دارد اجرای سند 2030 و FATF و بتن‌ریزی هسته‌ای و... در خدمت غرب بود و آنها نیز به خاطر این همراهی، تحریم‌های سخت را به او عرضه کردند! ای دل عبرت بین!
8857---0992
* به مدیران ارشد نظام عرض می‌کنم که دوران تصمیمات انفعالی به پایان رسیده است. امت قهرمان ایران در یک حماسه بزرگ جریان انفعال را برای همیشه کنار زد. باید مراقب تصمیم‌سازان بود که شما را دچار اقدامات منفعلانه نکند.
دولابی
* نشست‌های مکرر ریاست محترم جمهوری و سران دو قوه دیگر با فعالان اقتصادی کشور جای بسی امیدواری است. فراموش نکنیم که یکی از کشورهایی که رئیس جمهور آن مرتب این نشست‌ها را برای پیشرفت کشورش انجام می‌دهد یکی از دارندگان بزرگترین ذخیره ارزی و طلا در جهان به حساب می‌آید و درآمد سرانه آنها مدام در حال افزایش است.
0049---0911
* روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلبان کارشان پوشش دادن خواسته دشمنان یعنی ایجاد ناامیدی به آینده شده است. آیا نباید قانونی وجود داشته باشد که جاده صاف‌کن‌های بیگانگان به محاکمه کشیده بشوند و جوابگوی خوش‌رقصی‌های خود برای دشمنان باشند؟
7345---0912
* کلانشهر تهران به عنوان پایتخت ایران سالهاست درگیر ترافیک است از پلیس راهور می‌خواهیم برای نظم بیشتر و دقیق‌تر، چراغ‌های چهارراه‌ها را مجهز به معکوس شمار کند تا رانندگان در اوج ترافیک برای توقف یا حرکت از قبل آمادگی داشته باشند.
9239---0922
* اکثر وکلای فعلی مطابق با تعرفه قانونی کار نمی‌کنند و مبالغ بیشتری از موکل خودشان دریافت می‌کنند و حتی برخی از آنها هیچ تعلق خاطری هم نسبت به نظام و کشور ندارند.
8495---0911
* از دولت فسادستیز دکتر رئیسی انتظار می‌رود در انتصابات خود از جنس خودشان یعنی جهادی و انقلابی برگزینند و فرصت طلایی 4 سال را برای تحول مدیریتی و گره‌گشایی از مشکلات مردمی که 8 سال توسط منفعلین له شدند، از دست ندهند.
زارعی
* یکی از مواردی که وزیر بهداشت دولت قبل به دنبال آن بود، حذف زیرمیزی پزشکان و اجباری شدن استفاده از دستگاه پوز بود و متاسفانه مانند بسیاری از امور نیمه تمام ماند. از وزیر دولت سیزدهم انتظار می‌رود این کار نیمه‌تمام را به نحو مطلوب به سرانجام برساند تا برخی پزشکان نتوانند به تخلفات خود ادامه دهند و مردم نیز به هیچ‌وجه پول دستی به پزشکان پرداخت نکنند.
1713---0915
* در گزارشی که شبکه بی‌بی‌سی در مورد افغانستان پخش کرد آمده بود احتمال دارد طالبان با داعش خراسان متحد بشود. اگرچه شیطنت گردانندگان این شبکه بیگانه القای ترس به جامعه و سلب آرامش عمومی است ولی باید هوشیار بود و حوادث را دقیق
رصد کرد.
3107---0902
* در رابطه با موضوع لزوم رشد جمعیت در کشور می‌خواهم عرض بکنم وقتی آمار بیکاری در جامعه بالا بوده و امنیت شغلی هم وجود ندارد و از طرف دیگر بیشتر خانواده‌ها دغدغه معیشت و مسکن دارند این‌گونه طرح‌ها فقط در حد شعار باقی می‌مانند.
8495---0911
* قوه قضائیه باید قاطع و محکم با برخی از مسئولین دولت گذشته که با پررویی تمام قدم‌هایی برای اجرایی شدن سند آموزشی 2030 که دستپخت بیگانگان در داخل کشور بود برداشتند برخورد قضایی بکند و پای این افراد را به دادگاه بکشاند.
8857---0992
* چرا باید مرکز استان لرستان با وجود آمار بالای بیکاری سهم قابل توجهی از صنایع مهم کشور نداشته باشد. بنویسید کارخانه‌های قدیمی منطقه نیز تعطیل یا نیمه تعطیل شده‌اند.
0685---0916
* آموزش و پرورش در کنار جذب نیرو چنانچه از نیروهای حق‌التدریسی یا بازنشسته‌ها نیز استفاده کند بهتر
خواهد بود.
8495---0911
* خوشحال شدم که با مدیریت جدید شهرداری تهران شاهد جارو کشیدن در داخل کوچه و لکه‌گیری آسفالت محله مسکونی خود در منطقه 12 هستیم و دعاگوی مسئولین خادم
می‌باشیم.
ورزیده
* در شوراهای حل اختلاف تعداد خانم‌های بکارگیری شده اولا به نظر زیاد است. ثانیا مدرک آنان ربطی به رشته حقوق ندارد در حالی که باید به شکایت‌های حقوقی رسیدگی کنند متاسفانه در سازماندهی امور دقت لازم صورت نمی‌گیرد.
8495---0911

نام:
ایمیل:
* نظر: