kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۶۰۳۹
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد اگر قرار بر تغییر در هیئت‌مدیره یا مدیریت باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال باشد، این کار با مطالعه صورت می‌گیرد.


سید حمید سجادی در تازه‌ترین صحبت‌های خود با اشاره به اتفاقات رخ داده و بحث تغییرات در این هیئت‌مدیره این دو اظهار داشت: عده‌ای مایل هستند ما با تغییراتی سریع رو به رو باشیم و ما نیز درخواست کردیم دوستان اعتماد کنند، چنانچه در زمان مناسب اقدامات صورت می‌گیرد. اگر قرار است تغییر در هیئت‌مدیره یا مدیریت باشگاه اتفاق افتد، با مطالعه پیش خواهیم رفت.
سجادی در بخش دیگری از صحبت‌هایش از پیشنهادات مطرح شده مبنی بر جدا‌سازی این وزارتخانه سخن گفت و ادامه داد: این مسئله همچنان در حد پیش‌بینی و فرضیه مانده است؛ عده‌ای به جدا‌سازی و تبدیل وزارتخانه به سازمان معتقدند و بخشی نیز بر دو وزارتخانه‌ای شدن تأکید دارند، اما هم‌اینک اقدام جدی در این راستا صورت نگرفته است.
«مشاوران نکاتی را گوشزد کرده و رئیس‌جمهور نیز پذیرفته‌اند که جایگاه جوانان باید از حد معاونت فراتر رفته و ارتقا یابد.»، وزیر ورزش و جوانان ضمن بیان این جمله در رابطه با واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تعیین تکلیف این دو نهاد پرطرفدار در دولت جدید گفت: برنامه ما حرکت به سوی واگذاری دو باشگاه است. بخش حقوقی وزارت ورزش، خصوصی‌‌سازی و سایر بخش‌ها کنترل‌هایی را صورت داده و ما نیز هیچ دغدغه خاصی برای واگذاری نداریم.
وی افزود: شرایط فراهم است و مکاتباتی با رئیس‌جمهور صورت گرفته تا بررسی‌های نهایی در معاونت حقوقی صورت گیرد. قصد ما واگذاری است، ولی ما با دو کادر متفاوت از هیئت‌مدیره مواجه هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: