kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۶۳۸
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۰

 

واکنش ‌هالند به درخشش در بوندس لیگا؛ «الحمدلله»
ستاره نروژی دنیای فوتبال پس از درخشش در بازی دورتموند مقابل بایرلورکوزن از عبارت «الحمدلله» در فضای مجازی استفاده کرد.
شنبه شب گذشته یکی از جذاب‌ترین دیدارهای هفته در آلمان و در شهر لورکوزن برگزار شد. دیداری که با یک کامبک دیدنی، دورتموند توانست با درخشش «ارلینگ‌هالند» به برتری 4 بر 3 دست پیدا کند.
هالند بار دیگر نشان داد که چقدر مهاجم گلزن و ستاره بزرگی است. او 2 گل به ثمر رساند و توانست به جوان‌ترین گلزن تاریخ بوندس لیگا نام گیرد که به 45 گل رسیده است. او این 45 گل را تنها در 47 بازی به ثبت رساند. این بچه غول در 65 بازی برای دورتموند در هر بازی به صورت میانگین یک گل زده و توانسته با 21 سال سن 19 پاس گل نیز به ثبت رساند. آمار خیره‌کننده او باعث شده تا بسیاری او را موفق‌ترین ستاره آینده دنیا بدانند و برخی او را بهتر از امباپه نام دهند.
ارلینگ‌هالند که با جثه بزرگ خود به کابوس بسیاری از مدافعان بدل شده پس از درخشش در بازی مقابل لورکوزن پست جالبی گذاشت و از خداوند با عبارتی عربی تشکر کرد. این بازیکن،‌ عکس باشگاه دورتموند از او و بازیکن مسلمان یعنی محمود داهود را بازنشر کرد و نوشت: الحمدلله.
پست او با واکنش مسلمانان همراه شد و برخی از او به خاطر این کار تشکر کردند. یک هوادار مادرید نوشت که به خاطر بنزما که او نیز مسلمان است از‌هالند خواست تا راهی رئال شود.

داوید لوئیز رسما به فلامینگو برزیل پیوست
داوید لوئیز مدافع برزیلی سابق آرسنال رسما به عضویت تیم فلامینگو برزیل درآمد.
این مدافع برزیلی با باشگاه کشورش تا دسامبر ۲۰۲۲ قرارداد امضا کرده و امیدوار است با درخشش در این تیم خودش را بار دیگر اثبات کند و به تیم ملی دعوت شود.لوئیز قبلا عنوان کرده بود دوست دارد در فوتبال اروپا بماند ولی بعد از آنکه تیم بزرگی خواستار جذب او نبود، تصمیم به حضور در فلامینگو در کشورش گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: