kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۶۳۲
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323

* یادداشت اخیر آقای شریعتمداری مدیرمسئول محترم کیهان درخصوص درخواست از اصلاح‌طلبان برای اعزام به افغانستان و جنگ با طالبان در قالب تشکیل تیپ اصلاحاتیون حرف دل ما مردم ایران نیز است. این جماعت پرمدعا برای یک بار هم که شده به آنچه که می‌گویند عمل کنند.
نورعلیان
* آمدن آمریکا به پای میز مذاکره با ایران اسلامی بر سر برجام آن هم بعد از شکست مفتضحانه در افغانستان و فرار از این کشور دیدنی است و پیام بالایی برای جهانیان دارد و از سوی دیگر جایگاه و اعتبار جهانی جمهوری اسلامی ایران را نشان
می‌دهد.
9970---0938
* حوادثی که در افغانستان به وجود آمده و ادامه دارد اتفاقی نبوده بلکه برنامه‌ریزی شده از سوی آمریکایی‌ها است.
3107---0902
* کشته شدن ژنرال آمریکایی در قطر شاید نوعی فریب اذهان و افکار عمومی برای فرار از پرداخت هزینه ترور سردار دل‌ها شهید سلیمانی باشد. نباید دشمن را بابت جنایت‌های زیادی که مرتکب شده آسوده‌خاطر گذاشت. انتقام سخت در راه است.
8857---0992
* نقش منافقانه و خباثت‌آلود عربستان در قتل‌عام کشورهای اسلامی به‌ویژه محور مقاومت (در سوریه، لبنان، عراق،‌ افغانستان، یمن و...) کمتر از استکبار جهانی و سلطه‌گران نیست.
8712---0912
* با سلام و عرض خسته نباشید، درخواست می‌شود مفصلا برنامه شیطان بزرگ در افغانستان و قدرت دادن به طالبان، برنامه آتی و اهداف نهایی آنها را تجزیه و تحلیل و نقشه جدید منطقه‌ای آمریکا و رژیم جعلی را تشریح نمائید.
8336---0936
* دشمنان داخلی و خارجی بسیج شده‌اند دستور بجای رهبری درخصوص ممنوعیت خرید دو واکسن آمریکایی و انگلیسی را مورد خدشه قرار بدهند ولی هرچه زمان می‌گذرد خباثت‌های این دو کشور و دشمنی آنان با ملت ایران بیشتر نمایان می‌شود.
3107---0902
* در دولت قبل روزهای تعطیل و جمعه‌ها که خبری از فعالیت دولت نبود با خیال راحت اخبار را گوش می‌کردیم ولی در غیر تعطیلات حاضر نبودیم اظهارات غیرواقعی و شعاری برخی مسئولان را بشنویم و تلویزیون را خاموش می‌کردیم ولی الحمدلله در دولت سیزدهم شاهدیم که جمعه‌ها فعالیت‌شان از غیرجمعه‌ها بیشتر و با سفرهای استانی به شهرهای محروم به گفت‌وگو و شنیدن درددل مستضعفان می‌پردازند. خدا را سپاس که دولت کار و فعالیت و مردمی
بر سر کار آمده است.
میثم از تهران
* دو ملت ایران و افغانستان بی‌صبرانه در انتظار تشکیل تیپ اصلاحاتیون و ورودشان به افغانستان برای مبارزه با طالبان هستند. امیدواریم روی حرف‌های خود باشند و جا نزنند.
1936---0913
* قرائن نشان می‌دهد ما می‌توانیم در صنعت خودرو در مرز دانش جهانی قرار بگیریم و با یک اقدام انقلابی این صنعت را نجات بدهیم. لازمه‌اش این است که مجلس انقلابی و دولت فسادستیز هر دو پا جلو بگذارند.
نیک‌نام
* قیمت میوه سرسام‌آور افزایش یافته دلیل آن را صادرات میوه به کشورهای همسایه اعلام کرده‌اند. عرض می‌کنیم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.
9770---0918
* با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور فاقد خودروی شخصی‌اند لازم است دولت تدبیری نماید که این جمعیت کشور از یارانه سوخت بیشتری نسبت به کسانی که وسیله نقلیه شخصی دارند برخوردار شوند.
3949---0912 و 3660---0915
* امیدوارم 30 شهریور سال 1400 آخرین باری باشد که با تغییر ساعت رسمی کشور روبه‌رو می‌شویم و نمایندگان محترم مجلس برای همیشه این قانون غیرطبیعی تغییرساعت رسمی کشور را سریع‌تر لغو نمایند و در صورت لزوم نسبت به تغییر ساعت کاری ادارات اقدام نمایند.
طاهری و یک شهروند
* خوشبختانه اکنون قوای سه‌گانه در اختیار نیروهای انقلابی قرار گرفته است امیدوارم با عمل جهادی و انقلابی شاهد درخشش کشور و حل مشکلات باشیم که هیچ‌گاه مردم به سمت اصلاح‌طلبان که کشور را به ویرانه تبدیل کردند متمایل نشوند.
1648---0915
* حضور مستقیم و بی‌تکلف آقای رئيسی ریاست محترم جمهوری در میان مردم کار ارزشمندی است ولی مهم‌تر حفظ امنیت و جان ایشان می‌باشد. دشمنان در کمین نشسته‌اند و باید
مواظب بود.
8495---0911
* مطالبه عمومی مردم از دولت انقلابی این است که برای موفقیت در خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات، باید هرچه سریع‌تر مدیران نالایق میانی که توسط دولت بی‌تدبیر گماشته شده‌اند و اکثرا فاقد کارایی هستند برکنار و مدیران انقلابی و جهادی جایگزین
آنها شوند.
طاهری از مشهد و قاری از تهران
* سردفتران اسناد و املاک با هدف حفظ انحصار در شغل خود و موروثی ساختن آن تلاش می‌کنند با پیام گذاشتن در فضای مجازی یا مراجعه به نمایندگان مجلس کاری بکنند تا طرح حذف ظرفیت آزمون سردفتری رای نیاورد ولی با توجه به بالا بودن آمار بیکاری در کشور به‌ویژه در میان فارغ‌التحصیلان رشته حقوق می‌طلبد که نمایندگان مجلس هوشیار باشند.
6757---0912
* با اینکه شاخص بورس به بالای یک و نیم میلیون واحد رسیده پس چرا بیشتر سهامداران در حد چند ده میلیون تومان در ضرر و زیان هستند؟ علت آن چه می‌تواند باشد؟
1526---0910
* اینکه دولت برای رونق بازار کار و تولید داخلی، جلوی واردات را بگیرد کار درستی است منتهی به شرطی که نظارت هم صورت گیرد که در حق مشتری اجحاف نشود.
8495---0911

نام:
ایمیل:
* نظر: