kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۵۲۴
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸

 

دبیر سینمایی روزنامه سازندگی بعد از اطلاع‌رسانی درباره شیوه همسویی فیلیمو با مسئولان تحریریه سازندگی که منجر به یک مصاحبه بلند در این روزنامه شده، نوشت: کار روزنامه‌نگاری را ظاهرا با دوزاری‌نگاری اشتباه گرفته‌اند.
به گزارش مشرق، به‌دنبال حواشی رسانه‌ای ادامه‌دار پلتفرم‌ها، درحالی که یک روز مانده به انتشار قسمت آخر سریال «زخم کاری» اما همچنان شیوه نقد و مصاحبه سفارشی برای این سریال پایان ندارد و دبیر سینمایی روزنامه سازندگی با انتشار مطلبی در فضای مجازی این مصاحبه تفصیلی را حاصل همراهی فیلمیو با مسئولان تحریریه دانسته است.
کریم نیکونظر دبیر سینمایی روزنامه سازندگی بعد از اطلاع‌رسانی درباره شیوه همسویی فیلیمو با مسئولان تحریریه که منجر به یک مصاحبه بلند شده است به صحبت‌های مهدویان در این مصاحبه انتقاداتی وارد دانست اما بعد از این انتقادات در مطلبی دیگر خبر از استعفای خود به دلیل ناراحتی یکی از گردانندگان روزنامه داد که به افراد فیلیمو پیامی‌ارسال کرده است که در آن نوشته شده: من واقعاً از کار آقای نیکونظر عصبانی و متأسفم و با ایشان برخورد
می‌کنم.
نیکو نظر در نخستین مطلب خود نوشت: «گفت‌وگویی که روزنامه با محمدحسین مهدویان منتشر کرده ربطی به من و صفحه‌ سینمای «سازندگی» ندارد؛ ظاهراً نتیجه‌ی همراهی فیلیموست با مسئولان تحریریه، که البته در صفحات سینما و تلویزیون هم منتشر نشده. به‌جای تهدیدهای کنایی روزنامه‌نگار باشید و البته انسان. ایرانشهر محبوب شما با دروغ و تهمت و تهدید شکل نمی‌گیرد، اگر هم شکل بگیرد فرو می‌پاشد.»
این نویسنده سینمایی در مطلب دیگری نوشت: «انتشار پست قبلی من درباره یک جمله‌ از مصاحبه‌ی آقای مهدویان، کار را به جایی رساند که یکی از گردانندگان روزنامه به یکی از افراد پلتفرمِ محبوب آقایان پیام بدهد و به من اتهام بزند... بنابراین در این متن وعده تنبیه من را داده‌اند... اما بگذارید روراست بگویم که اجازه نمی‌دهم کسی با من برخورد کند؛ آن هم بابت کار روزنامه‌نگاری، که آنها ظاهرا با دوزاری‌نگاری اشتباه‌ گرفته‌اند. من دیشب آخر وقت، بعد از دیدن همین پیام، از روزنامه‌ی سازندگی استعفا کرده‌ام و کارم در آنجا
تمام شده.

نام:
ایمیل:
* نظر: