kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۳۹۴
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱

 

*سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی نظامیان جهان روزهای ۳۰ آبان تا ۳ آذر سال جاری به میزبانی ایران و در شهر تهران برگزار می‌شود.بر این اساس مسعود مصطفی جوکار به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد و ایرج قلاوند به‌عنوان سرمربی تیم کشتی فرنگی، هدایت کشتی‌گیران نیروهای مسلح ایران در این مسابقات را بر عهده خواهند داشت.
*بازی‌های آسیایی جوانان قرار بود در شهر شانتو چین برگزار شود که با تعویق یک ساله به سال آینده موکول شد. پیش از این اعلام شده بود بازی‌ها در آبان برگزار می‌شود که به علت شیوع ویروس کرونا به اواخر دسامبر ۲۰۲۲ موکول شد. کمیته برگزاری بازی‌ها این تغییر تاریخ رویداد را به اطلاع کمیته ملی المپیک کشورها رسانده است. این بازی‌ها در ۴۵ رشته برگزار می‌شود.
*کمپ تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در مجموعه ورزشی آزادی تهران دیروز با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جونان، محمدرضا گرایی، محمدهادی ساروی، حسن یزدانی و امیرحسین زارع ۴ مدال آور کشتی ایران در المپیک توکیو، کادر فنی تیم‌های ملی کشتی و مسئولان فدراسیون کشتی، افتتاح شد.این کمپ شامل خانه‌های کشتی شهید ابراهیم‌هادی و شهید مصطفی صادرزاده است که چندی پیش با صرف هزینه‌های میلیاردی توسط فدراسیون کشتی به طور کامل باز‌سازی شد تا برای برگزاری اردوی تیم‌های ملی کشتی در رده‌های سنی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: