kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۱۲۵
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶

 

*علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس درخصوص غیبت احسان روزبهانی در میان نفرات دعوت شده به اردو گفت: با روزبهانی صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که احسان از بازی‌های ملی خداحافظی کند. البته هنوز چیزی از زبان احسان درخصوص خداحافظی از تیم ملی نشنیدیم، اما حرف من را قبول کرد. احسان هنوز هم در ایران رقیبی ندارد، اما او از درک بالایی برخوردار است و میدان را برای جوانترها باز گذاشت.
*زمان آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور در نشست هماهنگی که در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد، نهایی و اعلام شد.در این جلسه که با حضور رامین طباطبایی رئیس‌فدراسیون، محمدرضا صالحیان سرپرست دبیری و فرهاد زحتمکش مسئول کمیته مسابقات برگزار شد،تصمیم گرفته شد لیگ برتر آقایان از روز ۲۲ مهر ماه رسما آغاز شود و تیم‌ها باید تا روز ۷ مهر ماه مدارک خود را در سامانه ملی فدراسیون بسکتبال ثبت کنند.
*جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک دیروز در حالی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که وزیر ورزش و جوانان هم در آن حضور داشت.این جلسه بیش‌تر حکم معارفه را داشت. هم‌چنین صحبت‌های کوتاهی هم در مورد برگزاری انتخابات فدراسیون‌ها و اساسنامه فدراسیون‌ها انجام شد. معرفی سرپرست بازی‌های آسیایی 2022 و بازی‌های داخل سالن آسیا به جلسه بعدی هیات اجرایی موکول شد که این جلسه یک‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.پیمان فخری و کیکاوس سعیدی گزینه‌های اصلی سرپرستی کاروان ایران در این رویدادها هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: