kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۰۶۶
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹
یک ایرانی هیچ وقت باخت نمی‌دهد
تکواندوکار طلایی ایران در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو گفت که با وجود شکستگی دستش به این موفقیت رسیده است.

اصغر عزیزی اقدم پس از دستیابی به مدال طلای وزن 75+ کیلوگرم مسابقات پاراتکواندوی بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید پاراتکواندو برای اولین بار بود که در پارالمپیک حاضر می‌شد. من هم با تمام حریفانی که امروز با آنها روبه‌رو شدم، قبلاً مسابقه داده و آنها را با اقتدار شکست داده بودم.
وی در ادامه افزود: می‌دانستم این بازی‌ها حساسیت زیادی دارد و همه روی من حساس شده و نقاط ضعف مرا آنالیز کرده بودند. الحمدلله من توانستم با شناخت کافی از آنها در میدان حاضر شده و بهترین نتیجه را بگیرم.
تکواندوکار طلایی ایران در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو در واکنش به اینکه برخی او را شانس دستیابی به مدال طلا نمی‌دانستند، گفت: من تلاش می‌کردم و همیشه از خدا می‌خواستم بهترین نتیجه را بگیرم. خدا را شکر مردم هم مرا دعا می‌کردند. من این مدال را به تمام مردم ایران تقدیم می‌کنم و البته روح پدر و مادر مرحومم که آنها را از دست داده‌ام. همچنین به رهبر معظم انقلاب و تمام مربیانم.
عزیزی اقدم یادآور شد: من در این 10 روزی که در توکیو حضور داشتم، خیلی عذاب و سختی کشیدم. من در حالی در میدان حضور پیدا کردم که روی دستم شکسته بود. من قبلاً گفته بودم که حتی با پای شکسته هم باید این مدال را بگیرم و این نشان‌دهنده آن است که یک ایرانی هیچ وقت باخت نمی‌دهد.
وی در خاتمه تصریح کرد: با نتایج ما در پارالمپیک اهالی تکواندو و پاراتکواندو روحیه خواهند گرفت و من از آنها تشکر می‌کنم که مرا دعا کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: