kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۵۰۰۹
تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۶
در نخستین روز کاری انجام شد
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در نخستین روز کاری خود با هدف قدردانی از کادر درمان از بیمارستان مهدیه تهران بازدید کرد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، انسیه خزعلی، صبح پنجشنبه در بازدید از بیمارستان مهدیه تهران اظهار داشت: من در نخستین روز کاری ترجیح دادم که با توجه به شرایط کشور و وضعیت کرونا از بیمارستانی ملاقات داشته باشم و تشکر و قدردانی خودم را از پرستارانی که حقیقتا با جان و مال و خانواده خود جهاد می‌کنند، داشته باشم.
خزعلی تاکید کرد: اینکه می‌گویم جان و مال و خانواده چون واقعا آن هزینه‌ای که پرستار دریافت می‌کند، هزینه زحمتی که می‌کشد، نیست؛ از طرفی جانش را به خطر می‌اندازد مثل جهادگری که شیمیایی می‌شود و تبعات آن را به خانواده می‌برد لذا وظیفه داشتیم که نخستین قدردانی را از این مرکز داشته باشیم.
وی افزود: ضمن اینکه یک مرکز علمی و نخبگانی است؛ در این مرکز، خدمت خانم دکترهای بزرگواری بودیم که از آشنایی با آنها خیلی خوشحال شدم؛ از آشنایی با رئیس‌محترم بیمارستان که با حرکت جهادگونه خود الحمدلله خیلی خوب بیمارستان را اداره کرده‌اند و ان‌شاءالله درصدد توسعه آن هم هستند.
معاون زنان و خانواده رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که قدر این زحمات و تلاش‌هایی که خانم‌های ما در کشور انجام می‌دهند را بدانند و ان‌شاءالله در گسترش و پشتیبانی این تلاش‌ها، دولت خدمتگزار بتواند گام‌هایی را بردارد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: