kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۴۹۱۱
تاریخ انتشار : ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵

 


سؤال چالشی از رئیس‌جمهور فرانسه
کاربر دیگری نوشت: «رئیس‌کلیسای ارتدوکس موصل در دیدار با رئیس‌جمهور فرانسه حرف دل همه را زد: وقتی داعش حمله کرد و موصل را گرفت و کلیساها را ویران کرد، شما کجا بودید؟»
بذار راه بیفته بعد انتقاد کن
علی سیستانی: «۸ سال به کسی رای دادی که فقط روی صندلی نشست و دستور داد. لباس مارک پوشید و ادعای مدیریت داشت ولی در واقع هیچی نبودن و همش ادعا بود. تا امروز ساکت بودی ولی امروز به واسطه دولتی که هنوز یکماهش نشده زبون باز کردی. بذار راه بیوفته بعدش نتونست انتقاد کن!»
توهمات اردوغان
وحید: « اردوغان: هر کسی بخواهد حتی سنگی را در منطقه جابجا کند، باید اول از ترکیه اجازه بگیرد؛ توهمات اردوغان وارد فاز جدیدی شده. گنده گویی‌های اردوغان در حالیست که ۳۰ تا ۴۰ پایگاه نظامی آشکار و پنهان ناتو و آمریکا در خاکش جا گرفته. این مردک رسما رویای احیای خلافت عثمانی را در سر دارد.»
سیلی سنگین به آمریکا ادامه دارد
یزدان پرست: «بعد از شهادت حاج قاسم با حمله به عین الاسد یک سیلی سبک به آمریکا زدیم اما قرار شد سیلی سنگین‌تر خروج آمریکا از منطقه باشد! امروز آخرین نظامی آمریکا هم از افغانستان خارج شد و این خروج آغازِ پایان آمریکا در خاورمیانه است.»
توصیه‌ای به وزیر گردشگری
علی رحیمی: «بخاطر سریال‌های ترکیه‌ای که در برزیل پخش میشه خیلیا به ترکیه سفر می‌کنند و با اسلام هم آشنا میشن. آقای ضرغامی با تجربه‌ای که در صدا و سیما داره می‌تونه با سفارش ساخت فیلم و سریال، ایران عزیز رو به آمریکای لاتینی که حتی بعضیاشون نمیدونن ایران انتخابات داره معرفی کنه.»
دروغ بزرگ هویدا
کاربری نوشت: «احتمالا این داستان را شنیده‌اید! در دادگاه وقتی به هویدا گفتند در ۱۳ سال نخست‌وزیری چه کرده‌ای، پاسخ داد: من در این ۱۳ سال قیمت‌ها را ثابت نگه داشتم! با یک سرچ ساده بین مطبوعات زمان نخست‌وزیری هویدا به راحتی می‌توان پی برد این داستان چیزی جز دروغ نیست.»
چرا نباید تصاویرشان منتشر شود؟
داوود: « سه نفر ازسارقین مسلح در اهواز دستگیر شدند و تصویرشون بصورت رسمی منتشر شد. قطعاً اینگونه باید رسوا شوند که به جان و مال مردم تجاوز می‌کنند. ۸ نفر ازمدیران آبفای خوزستان به اتهام تخلفات و مفاسد ده‌ها و صدها و هزاران میلیاردتومانی هم یک ماه است دستگیر شدند اما نشر تصاویرشان ممنوع است!»

نام:
ایمیل:
* نظر: