kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۴۲۷۴
تاریخ انتشار : ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323
* رهبر معظم انقلاب تحلیل بسیار دقیقی از درس‌های عاشورای حسینی دارند از جمله اینکه می‌فرمایند یکی از درس‌های عاشورا این است که جبهه دشمن یعنی جبهه مقابل حق با همه توانایی‌های ظاهری خود بسیار شکننده و آسیب‌پذیر است.
9155---0916
* مدیران غرب‌گرای کشورمان باید از حوادث امروز افغانستان و رفتار تحقیرآمیزی که آمریکایی‌ها با دولت دست نشانده خود یعنی دولت اشرف غنی کردند درس عبرت بگیرند مشاهده کردیم چگونه کسانی که در فرودگاه کابل به هواپیمای آمریکا آویزان شده بودند سقوط کردند و نابود شدند.
7800---0937
* انتظار می‌رود دولت سیزدهم بدنه دولت را از وجود نیروهای ناکارآمد، خنثی و پرهزینه پاکسازی کند و به جای آنها از نیروهای متعهد، متخصص و کارآمد انتخاب کند تا چرخ کشور به سمت پیشرفت سریع‌تر بچرخد.
0685---0916
* ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی، رئیس‌جمهور محبوب و مردمی به همراه تیم جوان و انقلابی‌اش بر مشکلات فایق می‌آیند و کشور را به قدرت اول علمی، سیاسی و فرهنگی در منطقه
می‌رسانند.
1526---0910
* پیشنهاد می‌شود دولتمردان برای جلب اعتماد از دست رفته مردم به خاطر عملکرد غلط دولت قبل، هر ماه گزارش اقدامات خود را در زمینه پیشرفت، تولید، پروژه‌های عمرانی، پیشرفت‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و... ارایه نمایند تا مردم امیدوار شوند.
7819---0922
* دبیر کل سازمان ملل به طالبان توصیه می‌کند حقوق مردم را رعایت کند خیلی خوب است ولی ای کاش چنین توصیه‌هایی هم به دولتمردان شرور آمریکا، انگلیس، فرانسه، آل سعود و رژیم جعلی صهیونیستی می‌کردید که حقوق ملت‌های خودشان و مردم مظلوم فلسطین، سوریه، عراق، بحرین، یمن و... را هم مراعات کنند! هر چند به توصیه‌های شما تره هم خرد نمی‌کنند.
صادقی- فرهنگی از بابلسر و 3441---0939
* پخش سری جدید سریال گاندو با قسمت‌های قبل این فرق را دارد که در این دوره وزیر و مسئولی مانع پخش آن نیست و راحت در مورد شبکه‌های نفوذ در داخل مراکز تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کشور
در 8 سال گذشته روشنگری صورت می‌گیرد.
1648---0915
* تا زمانی که دولت جدید روی کار نیامده و مستقر نشده باید تدبیری اندیشیده می‌شد که قیمت اجناس و ارزاق افزایش پیدا نمی‌کرد. چرا کسی نیست جلوی این سوء استفاده‌ها و فرصت‌طلبی‌ها در کشور را بگیرد و امنیت روانی را به جامعه برگرداند؟
2143---0913
* پیشنهاد می‌کنم دستگاههای فرهنگی کشور در این دولت جدید از یادگاران دفاع مقدس بخواهند تمام خاطرات خود در طول دوران جنگ تحمیلی را از طریق شبکه‌های پیام‌رسان برای ثبت در تاریخ انقلاب ارسال بکنند. توجه داشته باشیم که خیلی زود دیر می‌شود.
2011---0903
* سرمی را که دکتر برای بیماری فرزندم تجویز کرده بود بعد از چند ساعت سرگردانی در داروخانه‌های اسلام‌شهر به قیمت 60 هزار تومان تهیه کردم. جالب اینکه مشابه سرم نه اصل سرم را به بنده دادند.
مظفر
* شیطان بزرگ پس از 20 سال اشغالگری در افغانستان چه دستاوردی جز کشته شدن 241 هزار افغانی داشته است؟! چرا سازمان ملل سکوت اختیار کرده است؟ چطور در قبال به درک واصل شدن یک صهیونیست فریادشان به آسمان می‌رود ولی در برابر 241 هزار نفر خفه شده‌اند؟
6810---0911 و 3949---0912
* از دستگاه قضایی درخواست می‌شود با افراد سودجو که به ارایه واکسن تقلبی مبادرت ورزیده‌اند و با جان مردم بازی کرده‌اند با شدت بیشتری برخورد نماید تا درس عبرتی برای دیگران شود.
0220---0935
* اکثر معابر شهر سرخس از سپیده صبح تا 6/30 صبح یعنی حدود
90 دقیقه بی‌جهت روشنند بعد برخی مسئولین از کمبود برق سخن می‌گویند؟!
3859---0915
* اینکه رادیو و تلویزیون مرتب مردم را به خرید بیشتر و یا خرید فلان کالا تشویق می‌کند تا برنده شوند نوعی ترویج مصرف‌گرایی نیست؟!
2830---0905
* کسانی که به عرضه واکسن تقلبی یا اختلال و کلاهبرداری در مبارزه با کرونا اقدام می‌کنند مصداق مفسدفی‌الارضند.
4070---0918
* یادداشت روز آقای سعدالله زارعی با عنوان «خبر اول، آمریکا به پایین کشیده شد» که با قلم توانا و جذاب، ذهن‌ها را به خود معطوف نمودند به‌ویژه داستان اصلی و طراحی جنگ افغانستان توسط پل ولفوویتز و تئوری، افغانستان نقطه تلاقی چهار قدرت آسیایی بسیار خواندنی بود. از ایشان تشکر می‌شود.
0049---0911
* برخی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی برای داروهای طب سنتی که واقعا تاثیر خوبی هم داشته هزینه می‌کنند. شایسته است بیمه نسبت به پرداخت هزینه‌ها و حمایت از بیمه‌شدگان تدبیری بیندیشد.
6810---0911
* سلبریتی‌های غربگرا و دشمن ملت، شمشیر را علیه طرح صیانت از مرزهای مجازی ایران کشیده‌اند. با پشتیبانی روزنامه‌های زنجیره‌ای خائنانه از حریم خصوصی و هک چهار میلیاردی اطلاعات شخصی مردم جهان که هر روزه در تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و توئیتر صهیونیستی اتفاق می‌افتد اشاره و خبری نمی‌دهند! امیدوارم با انتخاب وزیر انقلابی هرچه زودتر این اوباشگری خاتمه یابد!
گروسی
* چرا سازمان بازرسی کل کشور پاسخگوی شکایت تلفنی مردم نیست؟
داود از دامغان
* نباید گذاشت جریان ضد انقلاب نفوذی در دولت در 8 سال گذشته مجددا جان بگیرد. غفلت در این راه موجب خسارت‌های جبران‌ناپذیر خواهد شد.
9738---0990
* امیدواریم این دولت در امر بهداشت و درمان به طب سنتی اجازه ورود بدهد و وزیر بهداشت کسی باشد که هر دو راه طریق درمان را در کشور تقویت نماید.
3042---0918
* گفته شده اگر کوری را ببینی که سر راهش چاه است چنانچه دستش را نگیری خطای بزرگی کرده‌ای ولی چه کنیم که کاسبان برجام به سقوط در داخل چاه برجام رضایت داشتند و خوشحالی می‌کردند.
6858---0919
پاسخ روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
با عنایت به مطلب مندرج در آن روزنامه به تاریخ 1400/5/24، با موضوع «دستگاه کارتخوان»، به استحضار می‌رساند؛ طبق بررسی به عمل آمده از سیستم مدیریت هوشمند ناوگان، همه دستگاه‌های کارتخوان در مسیر خطوط تندرو فعال بوده و ثبت تراکنش صورت گرفته است.
از شهروند گرامی تقاضا می‌شود، جهت بررسی دقیق‌تر، مراتب را با ذکر اطلاعات شامل نام ایستگاه، شماره اتوبوس و زمان سفر به سامانه 1888 اعلام تا پیگیری لازم صورت پذیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: