kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۳۷۴۸
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷رئیس‌کمیته امداد از آغاز طرح اطعام و احسان حسینی همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین‌(ع) خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری گفت: کمیته امداد امسال نیز همانند سال گذشته با اجرای طرح اطعام حسینی و احسان حسینی به استقبال ایام عزاداری اباعبدالله الحسین‌(ع) رفته است.
بختیاری با تشریح برنامه‌های کمیته امداد در طرح اطعام حسینی افزود: در این طرح که از دهه ولایت و عید سعید غدیر کلید خورده است، مراکز اطعام و آشپزخانه‌ها با همکاری مراکز نیکوکاری سپاه، بسیج و دیگر نهادها در سراسر کشور اقدام به طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان می‌کنند.
 وی تاکید کرد: با بهره‌برداری همزمان از ۷۲ آشپزخانه در سراسر کشور به یاد شهدای دشت کربلا، طرح اطعام حسینی به صورت رسمی آغاز خواهد شد. رئیس‌کمیته امداد اظهار داشت: همچنین با اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم و صفر، بسته‌های معیشتی تهیه و به خانواده‌های نیازمند ارائه خواهد شد. بختیاری با دعوت از مردم نیکوکار ایران اسلامی برای مشارکت در این طرح‌های خداپسندانه گفت: کد دستوری #12* و شماره کارت 6277607777777777 و سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir برای جذب کمک‌های مردم نوعدوست در طرح اطعام و احسان حسینی پیش‌بینی شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: