kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۲۸۹۷
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲

 

صادق آهنگران مداح پیشکسوت اهل بیت(ع) در پیام ویدئویی، از مداحان و منبری‌ها خواست تا صدای مظلومیت مردم خوزستان را به گوش مسئولین برسانند.
به گزارش فارس، نشست فصلی «الی‌الحبیب» مداحان شاخص کشور به صورت فوق‌العاده در استان خوزستان برگزار شد. صادق آهنگران مداح خوزستانی و پیشکسوت اهل بیت(ع) در پیام ویدئویی در حاشیه این همایش، ضمن تبریک عید غدیر، از مداحان و منبری‌ها خواست تا صدای مظلومیت مردم خوزستان را به گوش مسئولین برسانند. او اظهارداشت: «استان خوزستان از زمان جنگ بحران و مشکل داشته است. این استان قدمگاه بسیاری از شهدا بوده و سرزمین مقدسی است زیرا خون‌های آنان اینجا ریخته شده است. انصاف نیست با سرمایه‌های بسیار، این استان درگیر مشکلاتی مثل سیل یا بی‌تدبیری درخصوص بی‌آبی شود.
مداحان در حل این مشکلات بسیار می‌توانند موثر باشند. قبل از محرم جمعی از مداحان به همت جامعه ایمانی مشعر راهی این منطقه شدند تا ارزیابی داشتند. مشکلات ما در حال حاضر پابرجاست و بعداً هم خواهد بود، از دیگر مداحان و منبری‌ها می‌خواهیم تا صدای مظلومیت خوزستان را به گوش مسئولین و مردم برسانند.
از مردم که دلسوزی کردند تشکر می‌کنم و از مداحان که از شهرهای خنک و خوش آب‌وهوای خود به این منطقه گرم آمدند تشکر می‌کنم. به نیت سیدالشهدا برای کمک آمدند، اجرشان هم با سیدالشهدا(ع) باشد.»

نام:
ایمیل:
* نظر: