kayhan.ir

کد خبر: ۲۲۲۲۸۹
تاریخ انتشار : ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
سخنگوی منتخبان شورای ششم تهران اسامی 12 گزینه نهایی برای انتخاب شهردار پایتخت را اعلام کرد.


مهدی اقراریان در گفت وگو با خبرگزاری فارس درباره اعلام ‌اسامی گزینه‌های انتخاب شهردار اظهار داشت: جلسه منتخبین شورای ششم شهر تهران صبح دیروز برگزار شد و از بین ۴۱ گزینه مراحل قبل که اسامی را به اطلاع شهروندان رساندیم تعدادی انصراف داده و ۲۴ نفر باقی مانده بودند. بعد از ارزیابی‌هایی که بر اساس شاخص‌ها و امتیاز بندی‌ها در هر یک از گزینه‌ها انجام گرفت به جمع‌بندی نهایی در مورد 12 گزینه رسیدیم.
اقراریان افزود: ۱۲ گزینه نهایی یک هفته فرصت دارند برنامه‌هایشان را در اختیار منتخبین شورای ششم قرار دهند و هفته آینده بررسی نهایی صورت می‌گیرد.
وی اعلام کرد: اسامی ۱۲ نفری که به مرحله نهایی رسیده‌اند شامل اسماعیل احمدی مقدم، معصومه آباد، جمال آبرومند، مهرداد بذرپاش، محسن پیرهادی، مازیار حسینی، ‌هابیل درویشی،
علیرضا زاکانی، عباس علی‌آبادی، علی نیکزاد، رستم قاسمی و
سید صولت مرتضوی است.

احتمال انصراف4 نفر از گزینه‌های نهایی انتخاب شهردار

دیگر منتخب شورای ششم تهران نیز گفت: ابتدا قرار بود 10 نفر به عنوان گزینه نهایی اعلام شوند ولی از آنجایی که تصمیم گرفتیم دست منتخبین برای انتخاب شهردار بازتر باشد دو نفر دیگر به این لیست اضافه شد.
ناصر امانی افزود: البته ممکن است طی روزهای آینده به دلایلی برخی از گزینه‌های اعلام شده برنامه‌هایشان را ارائه ندهند و یا به نوعی می‌توان گفتبه زودی دو تا چهار نفر از قبول مسئولیت به عنوان شهرداری انصراف دهند.
وی با بیان اینکه اکثر اسامی اعلام شده به عنوان شهرداری پایتخت رزومه‌هایشان را به منتخبین ارائه داده‌اند، اظهارداشت:‌البته هنوز برنامه‌هایشان را ارائه نداده‌اند و فرصت یک هفته‌ای برای گزینه‌ها در نظر گرفته شده تا این اقدام را انجام دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: